Хочете позбутися недуг - заражайтеся глистами Автор: lesya · Опубліковано: 11.10.2010 09:33 · Розділ: Медицина

Останнім часом у США дедалі більшої популярності набуває гельмінтотерапія чи, простіше кажучи, лікування за допомогою зараження глистами. Вчені з'ясували, що деякі види гельмінтів, які пригнічують імунітет носія, можуть знижувати ризик розвитку таких аутоіммунних захворювань, як хвороба Крона, системний червоний вовчак або розсіяний склероз.

Гельмінтотерапія ніколи офіційно не розглядалася як метод лікування будь-яких захворювань, отож так і не здобула офіційного визнання. Тому американці, охочі спробувати на собі ефективність цього методу, змушені вирушати до країн Латинської Америки. Послуги лікування гельмінтами пропонує низка компаній. Вони діють нелегально й шукають клієнтів через Інтернет.

Найчастіше заражають анкілостомами (фото взято з сайту water21.vipvip.com)
Найчастіше заражають анкілостомами (фото взято з сайту water21.vipvip.com)

За словами деяких пацієнтів, що страждають аутоімунними захворюваннями та які вдалися до такого способу лікування, вартість курсу в середньому становить близько трьох тисяч доларів. Як правило, пацієнтів заражають анкілостомами. Дорослі особини цих гельмінтів паразитують у тонкому кишечнику та живляться кров'ю господаря.

Схожі методи лікування небезпечні: зараження анкілостомами може привести до важкої анемії та навіть смерті хворого. Втім, деякі вчені вважають, що дослідження гельмінтів та їх впливу на імунну систему дуже перспективні й рано чи пізно призведуть до появи нових, науково обгрунтованих методів лікування аутоімунних захворювань.

Джерело: http://www.aif.ru/


Інші новини розділу