Провідні виробники автомобілів зіткнулися з проблемами Автор: lesya · Опубліковано: 11.10.2010 09:22 · Розділ: Авто-мото

Автовиробники оголосили про початок чергових кампаній, пов’язаних з відкликом окремих автомобільних моделей з ринку. Так, Daihatsu відкличе близько мільйона популярних в Японії мініавтомобілів. Cadillac виявив проблеми в кроссоверах SRX, а Aston Martin відремонтує підвіску.

Компанія Aston Martin відкличе по всьому світу більше 4 тисяч автомобілів класу «преміум» для ремонту нижніх важелів передньої підвіски. В процесі розслідування з'ясувалося, що болти, які кріплять важіль, можуть тріснути, що неминуче спричинить проблеми, пов’язані з керуванням автомобілем.

Кампанія торкнеться 1090 автомобілів у США та 4110 модельних одиниць всього світу. Ремонту потребують Aston Martin DB9, DBS і V8 Vantage 2007 та 2008 модельного року.

За словами представника Aston Martin Скотта Моргана, проблеми, пов’язані з підвіскою автомобілів, були виявлені під час заводських випробувань, ніяких скарг від клієнтів не надходило. При цьому навіть несправність гвинта не призведе до повної втрати управління автомобілем.

Водночас концерн General Motors виявив проблеми в кроссоверах Cadillac SRX нового покоління. 3996 машин 2010 року випуску будуть відкликані з усього світу через загрозу займання.

Такий автомобіль може несподівано спалахнути (фото взято з сайту cadillac4you.ru)
Такий автомобіль може несподівано спалахнути (фото взято з сайту cadillac4you.ru)

За даними Detroit News, займання одного з автомобілів було спричинене витоком рідини гідропідсилювача керма, при цьому обійшлося без травм. Витік зумовлений технологічним дефектом - пошкодженою під час виробництва напірною магістраллю підсилювача. В результаті витоку погіршується робота пристрою, а рідина в підкапотному просторі може потрапити на розпечені деталі й спалахнути.

Більшість автомобілів були продані в США - 3460 штук. Напірну магістраль замінять в Cadillac SRX з двигуном об'ємом 2,8 л. Автомобілі з потужнішими моторами піддадуться ретельній перевірці.

Разом з цим, японська Daihatsu (підрозділ корпорації Toyota) оголосила про відкликання понад 800 тисяч автомобілів Move і Tanto, що належать до популярного в Японії класу "кей-карів” - мікроавтомобілів з моторами об'ємом до 660 куб. см, які вирізняються низькою витратою пального. Власники таких авто користуються в Японії податковими пільгами. При цьому автомобілі обладнані турбірованими двигунами, автоматичною трансмісією або варіатором. Трапляються серед них і повнопривідні версії.

Таким чином, ремонту потребуватимуть автомобілі Daihatsu Move, вироблені в період від жовтня 2006 до квітня 2010 року, а також Daihatsu Tanto, дата випуску яких припадає на період від січня 2007 року до квітня 2010 року.

Причиною масштабної кампанії з відкликання Daihatsu стало ненадійне кріплення зовнішніх дзеркал заднього виду в цих автомобілях, - у процесі експлуатації гвинти, що служать для їх кріплення, можуть відкрутитися. За словами представників компанії Toyota, відкликання кей-карів торкнеться лише внутрішнього ринку Японії.

Джерело: http://www.gazeta.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.