Народження хлопчиків зміцнює шлюб Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2010 13:51 · Розділ: Суспільство

Американські дослідники стверджують, що народження в сім'ї синів зміцнює шлюб, в той час як народження доньок збільшує ризик розлучення. Окрім того, шансів вийти заміж у незаміжньої вагітної жінки більше, якщо вона носить під серцем хлопчика, а "розлучена" з сином, ймовірніше, вдруге одружиться.

В процесі спільного дослідження соціологи Університету Каліфорнії в Сан-Дієго та Університету Берклі вивчили та проаналізували дані більше трьох мільйонів осіб, які зберігалися в Бюро перепису США.

Результати експерименту засвідчили наступний факт: якщо в родині першою з'являється дівчинка, шанси її батьків розлучитися збільшуються в порівнянні з тими сім'ями, де народжується хлопчик-первісток. Якщо ж у сім'ї троє дівчаток - ймовірність розлучення виростає на 10%.

Видання відзначає, що причини цього загадкового феномену залишаються поки що невідомими. Однак психологи припускають, що дівчатка якимось чином дають своїм матерям мужність розірвати узи невдалого шлюбу. Доктор Сюзанн Хейтлер з Денвера вважає, що жінки не бажають подавати своїм дочкам приклад невдалих відносин з протилежною статтю та демонструвати сімейне насильство.

Окрім того, дочки частіше й охочіше допомагають матерям в домашньому господарстві, у зв'язку з чим жінки, які виховують дівчаток самотужки, можуть дозволити собі понаднормову роботу. Вони водночас не поспішають виходити заміж вдруге, оскільки вже мають доброго друга та надійного помічника в особі підростаючої дочки.

Відзначимо, що за даними Університету Нотр-Дам 73% розлучень в США ініційовані жінками. Дослідники з Каліфорнії також підкреслюють, що батьки вважають за краще залишатися в сім'ї, де ростуть хлопчики. У кількісному відношенні ця різниця виражається цифрою в 3%. Іншими словами, якби 52.000 американських дівчаток до 12 років, що ростуть у неповних сім'ях, були хлопчиками, то їхній батько мешкав би разом з сім’єю.

На думку фахівців, це пояснюється тим, що чоловіки бояться залишати без належного виховання та чоловічого нагляду поведінку своїх синів.

Джерело: http://www.newsru.co.il


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.