Перша в світі 16-мегапіксельна фотокамера для мобільників Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2010 12:09 · Розділ: Техніка

Компанія Sony представила першу в світі 16-мегапіксельну фотокамеру для використання в мобільних телефонах. Про це повідомляє офіційний прес-реліз компанії. Основною частиною фотокомплекту Sony є нова матриця Exmor R, ефективне рішення якої становить 16,41 млн. пікселів. Розмір матриці Exmor R по діагоналі становить 1/2.8 дюйма (близько 9 міліметрів). При цьому розмір одного пікселя сягає 1,12 мікрометра.

Камера, обладнана схожою матрицею, зніматиме HD-відеоролики (1080p) з частотою 30 кадрів за секунду. При цьому частота роликів, записаних у форматі 720p, складе 60 кадрів за секунду.

16- мегапіксельна фотокамера від Sony (фото взято з сайту techtickerblog.com)
16- мегапіксельна фотокамера від Sony (фото взято з сайту techtickerblog.com)

Разом з цим Sony представила найменшу фотокамеру для мобільних телефонів. Розміри модуля складають 8,5 на 8,5 міліметра при товщині 5,67 міліметра. Модуль IU105F2 встановлюватиметься в мобільні телефони разом з 8-мегапіксельною матрицею.

Компанія Sony планує розпочати масове виробництво нових фотокомплектів для мобільних телефонів приблизно на початку 2011 року. Вартість пробного примірника 16-мегапіксельної матриці в комплекті з модулем фотокамери складе 12 тисяч йєн.

Цими днями повідомлялося, що недавно інший японський виробник - Panasonic - випустив першу модель телефону під брендом Lumix. Ці телефони оснащуються 13,2-мегапіксельною камерою.

Джерело: http://news.vnutri.info/


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.