В Німеччині, ймовірно, заборонять Санта- Клауса Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2010 11:51 · Розділ: Події у світі

Група німецьких католиків запропонувала відмовитися від постаті улюбленця дітлахів Санта-Клауса, замінивши його образом святого Миколая. Релігійна організація вважає, що Санта-Клаус, який є символом Різдва на Заході, - це винахід рекламної індустрії та уособлення суспільства споживання.

За кілька місяців до святкування Різдва група католиків розпочали закликати своїх співвітчизників до створення спеціальних "зон, вільних від Санта-Клауса". Очевидно, мається на увазі відмову від розміщення зображень Санти в торгових точках, кафе та інших місцях, де зазвичай незадовго до Різдва з'являються малюнки, листівки, плакати та фігури з зображенням знаменитого персонажа.

Кумедна постать Санта- Клауса, можливо, не тішитиме більше малюків Німеччини (фото взято з сайту dsbw.ru)
Кумедна постать Санта- Клауса, можливо, не тішитиме більше малюків Німеччини (фото взято з сайту dsbw.ru)

Кампанія проти Санта-Клауса, розгорнута католиками, заручилася підтримкою німецьких знаменитостей. Однією з прихильниць переконань релігійної групи стала телеведуча Ніна Рюге, яка заявила, що "на відміну від Санта-Клауса святий Миколай дарує дітям духовне багатство замість того, щоб заохочувати в них прагнення отримати якомога більше матеріальних цінностей".

Християнський святий Миколай є прототипом Санта-Клауса. Ім'я Санта-Клауса з'явилося в результаті спотворення голландської транскрипції імені святого Миколая. Не зважаючи на те, що Санта-Клаус, по суті, являє собою своєрідну святкову версію святого Миколи, його образ далекий від образу християнського чудотворця.

Джерело: http://telegraf.by


Інші новини розділу