Рейтинг найвпливовіших жінок світу Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2010 11:40 · Розділ: Суспільство

Нещодавно журнал Forbes оновив щорічний рейтинг найвпливовіших жінок світу. Цього року перше місце справедливо зайняла дружина президента США Мішель Обама. В основі рейтингу - підсумки суспільної діяльності відомих жінок, а також їх внесок та вплив на перебіг глобальних подій та соціальних тенденцій в минулому році.

Разом з тим, критерії оцінювання журналу Forbes дещо змінилися порівняно з минулим роком і грунтуються не на традиційних засадах матеріального та суспільного становища, а, радще, на рівні впливовості та підприємницьких здібностях.

В цьому році Мішель Обамі вдалося зайняти місце канцлера ФРН Ангели Меркель, яка очолювала список найбільш впливових жінок чотири роки поспіль, однак цього року стала лише четвертою.

Мішель Обама - найвпливовіша жінка світу (фото взято з сайту livestory.com.ua)
Мішель Обама - найвпливовіша жінка світу (фото взято з сайту livestory.com.ua)

Відзначимо, що роком раніше Мішель Обама зайняла в цьому рейтингу лише 40-е місце. Однак змогла досягти передових позицій не лише як перша леді США, а швидше завдяки успішній кампанії, присвяченій проблемі дитячого ожиріння та захисту прав сімей військовослужбовців.

На другій позиції рейтингу розмістилася Ірен Розенфельд, виконавчий директор американського концерну Kraft Foods. При цьому раніше Розенфельд вже встигла побувати найвисокооплачуванішою жінкою-керівником США.

Замикає трійку лідерів списку впливових жінок телеведуча Опра Уїнфрі - найвпливовіша знаменитість світу за версією Forbes вже другий рік поспіль.

Водночас найвпливовішими жінками світу цього року також названі такі світові лідери, як держсекретар США Хілларі Клінтон (5-е місце), актриса Анджеліна Джолі (21-а позиція), виконавчий директор PepsiCo Індра Нуйі (6-е місце), співачка Леді Гага ( 7-а позиція), президент австралійської компанії Westpac Гейл Келлі (8-а позиція), співачка Бейонсе Ноулз (9-е місце) і телеведуча Елен ДіДженерес (10-е місце).

В рейтингу ста найвпливовіших жінок світу 70 американок, 4 француженки, по дві представниці Австралії, Бразилії, Індії та Сінгапуру. Від решти 18 країн світу до рейтингу потрапило по одній учасниці. Великобританію в списку найвпливовіших жінок світу представляє лише королева Єлизавета II, яка зайняла 41-е місце (це на рядок вище, ніж у минулому році), через те що з 1957 року вперше звернулася до представництва ООН.

Неймовірно, та виявляється, що Lady Gaga постає впливовішою, ніж Її Величність королева Великобританії, а все тому, що 24-річна співачка "відродила поп-музику", проявивши себе разом талановитою бізнес-леді, якій вдалося заробити близько 140 мільйонів доларів під час музичного турне "Monster's Ball".

Росіянки та українки до рейтингу Forbes не потрапили.

Мойра Форбс, віце-президент ForbesWoman, зауважила: "Жінки в нашому списку завдяки відповідним сферам влади та впливу беруть участь у найважливіших подіях нашого сьогоднішнього життя і є активними каталізаторами здійснення суттєвих та дуже важливих змін в світі загалом.

Джерело: http://skuky.net/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.