У Фінляндії заборонять жебракування Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2010 08:52 · Розділ: Суспільство

Міністерство внутрішніх справ Фінляндії має намір домогтися видання закону про заборону жебракування. Робоча група, яка займалася вивченням цього питання, передала остаточний рапорт міністру внутрішніх справ Анне Холмлунду.

Агентство БалтІнфо повідомляє, що професійне жебрацтво є однією з найдокучливіших та найрозповсюдженіших «особливостей» Гельсінкі. Іноземні туристи практично на кожному кроці стикаються з проханням «дати декілька доларів на їжу».

Влада вважає, що новий закон припинить нелегальну експлуатацію жебраків (фото взято з сайту samshaw.wordpress.com)
Влада вважає, що новий закон припинить нелегальну експлуатацію жебраків (фото взято з сайту samshaw.wordpress.com)

Секретар робочої групи МВС Анті Пелтарі вважає, що прийняття нового закону, який заборонить жебракування на законодавчому рівні, дасть змогу раз і назавжди припинити організовану злочинність, що маніпулює цим явищем. Окрім того, докорінно зміниться ситуація з нелегальною експлуатацією жебраків.

Зауважимо, що влітку цього року портал «Північно-Європейські новини» повідомляв з посиланням на щоденну газету «Кескісуомалайнен» результати опитування, присвяченого ставленню мешканців Фінляндії до професійних жебраків. На той час близько 57% респондентів виступили за законодавчу заборону жебрацтва. На відповіді респондентів не впливали ані вік, ні рівень доходу та зайнятості.

Джерело: http://t2t.ru/content


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.