Англійська мова - найпопулярніша в Євросоюзі Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2010 09:27 · Розділ: Суспільство

Нещодавно Євростат визнав англійську мову найпопулярнішою в Євросоюзі. Так, за межами Великобританії саме англійська мова вивчається в школах інших країн найчастіше. Приблизно дві третини європейців розмовляють англійською, хоча близько 12% опитаних хотіли б знати французьку мову, а 20% респондентів проголосували за німецьку.

Разом з тим в шкільних програмах більшості країн англійська мова є першою іноземною http://nv.ua/opinion/pivovarov_a/it-gramotnost-eto-novyj-anglijskij-111950.html, слідом за нею йдуть німецька та російська.

Англійська залишається найпоширенішою мовою Європи
Англійська залишається найпоширенішою мовою Європи

Оскільки на сьогоднішній день англійська вивчається практично в кожній країні, не дивно, що володіючи базовими знаннями, мандрівник зможе налагодити контакт з місцевими жителями без особливих проблем. У більшості випадків, саме розмовні навички дозволяють вийти з найнесподіваніших ситуацій цілим і неушкодженим.

Незважаючи на те, що в даний час практично всі туристичні групи, організовані компаніям, що спеціалізуються на туризмі, комплектуються професійними перекладачами, знання англійської буде незаперечним плюсом для людини. Серед початківців мандрівників існує думка про те, що англійська потрібна лише у випадках поїздки до Британії або Америку. Подібне оману пов'язано з тим, що в більшості випадків вітчизняні туристи звикли відвідувати виключно прилеглі країни. Варто пам'ятати, що в даний час саме англійська є офіційною мовою міжнародного спілкування, тому, навіть найпримітивніші розмовні навички допоможуть налагодити контакт з населенням країни, в яку відправляється мандрівник.

Така статистика найнегативніше впливає на становище французької мови, яка так і не стала офіційною мовою Єврокомісії. Дані статистики, ймовірно, призведуть до зміни системи перекладу документів - щороку Євросоюз витрачає близько 1 млрд євро на переклад.

В даному контексті нагадаємо, що віце-канцлер Німеччини Гідо Вестервеллє оголосив про початок програми популяризації німецької мови за межами Німеччини.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.