Церемонія нагородження "Оскаром" базується на расизмі?.. Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2010 09:10 · Розділ: Кіно

На 83-ій церемонії вручення премії «Оскар» домінуючим може стати лише один колір - білий. І хоча на сьогоднішній день тільки розпочинається відбір номінантів на вручення «Оскара», уже з’явилася цілком реальна можливість того, що вперше за останні 10 років у списку конкурсантів не буде чорношкірих номінантів. І справді, серед переліку основних категорій практично відсутні представники расових меншин.

Кадр із кінофільму The King `s Speech (фото взято з сайту cinema-fanatic.com)
Кадр із кінофільму The King `s Speech (фото взято з сайту cinema-fanatic.com)

У фільмах цього року відмічена майже повна відсутність акторів інших рас. Приміром, кінострічка «Король каже!» (The King `s Speech) присвячена британській королівській сім'ї, «Чорний лебідь» (Black Swan) - змальовує білолицих нью-йоркських балерин, «127 годин» (127 Hours) - сага про складне життя одного білого хлопця. У фільмах «Соціальна мережа» (The Social Network), «Діти в порядку» (The Kids Are All Right), «Майбутнє» (Hereafter) та «Місто злодіїв» (The Town) суцільно домінують європеоїдні особи та неперевершені таланти.

І хоча залишається ще трохи часу для участі у конкурсі фільмів з чорними виконавцями, які ще не вийшли на екран, організатори проекту сумніваються, що нрві представлені кінопроби будуть гідні номінації. Якщо ж нічого не зміниться, кіноакадемія опиниться в незручному становищі: твердження про расову різноманітність номінації стане неправомірним.

Джерело: http://www.americaru.com/


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.