Добре знайомій нам картоплі - понад 12000 років Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2010 08:35 · Розділ: Цікаві факти

Сьогодні важко уявити українську кухню без картоплі. Так, ця сільськогосподарська культура справедливо вважається “другим хлібом”. І хоча на Україні вона популяризувалася порівняно недавно, вік цієї рослини корінням сягає глибокої давнини.

На думку вчених-картоплярів, першими вирощувати й збирати картопляні бульби навчилися індіанці ще 12 тис. років тому. В ті часи картопля була надзвичайно дрібною, гіркою та майже непридатною для споживання: щоб приготувати щось хоч трохи їстівне доводилося в холодну ніч розсипати картоплини на землі, потім розморожувати їх на сонці, вичавлювати та протягом тривалого часу промивати протічною водою, і, нарешті, висушувати й перемелювати.

В результаті цих маніпуляцій, що затягувалися не на один місяць, отримували "біле чуньо", яке можна було довго зберігати. До речі, залишки бульб стародавньої картоплі вчені до цих пір знаходять під час археологічних розкопок.

Згодом Південно-Американських Кордильєр разом з племенами кочівників картопля розпочала свою навколосвітню подорож. Спершу культура з’явилася на узбережжі Нового Світу, де стала свідком кривавих воєн. Іспанські завойовники витоптували поля працьовитих індіанців, не підозрюючи, що в землі закопане багатство. Але знайшли вони на нових землях не лише золото інків.

Європейці вперше дізналися про існування другого хліба, прочитавши у 1538 році книгу "Хроніка Перу" Сієса де Ліоні. В 1551 р. про існування заморського овоча було особисто повідомлено імператора Карла.

В 1565 р. картопля була завезена работорговцем Хоукінсом до Ірландії й Шотландії. Однак вибагливі мешканці цих країн категорично відмовлялися вживати рослину до їжі, називаючи отрутою. Навіть великий Байрон писав, що "людей чекають трагічні наслідки від споживання картоплі".

Знаменитий адмірал Френсіс Дрейк посадив у 1586 році картоплю у власному саду, але його садівнику не сподобався смак зелених ягід на кущах, то ж він з корінням вирвав рослини з землі. Ось тоді-то англійці і виявили головне багатство картоплі - її бульби. На королівському столі французьких монархів картопля з'явилася набагато пізніше - в 1616 році.

Картоплю не їли, а продавали на ринку замість квітів (фото взято з сайту naturalist.if.ua)
Картоплю не їли, а продавали на ринку замість квітів (фото взято з сайту naturalist.if.ua)

Та попри це паризькі лікарі протягом тривалого часу були впевнені, що ця рослина отруйна та викликає різноманітні захворювання - рахіт, золотуху, втрату апетиту. Богослови вважали навіть, що культуру розводять з метою зміни віри, називаючи її "чортовим яблуком", що спокусило Адама і Єву. З думкою світил не погоджувався лише військовий фармацевт, хімік Антуан Огюст Пармантьє. З метою популяризації картоплі в країні кмітливий чоловік загородив картопляне поле та виставив варту. Цікаві французи почали викрадати картоплини, вирощувати та продавати на базарі, як квіти.

По- справжньому французи виявили цінність рослини аж у 1793 році, коли саме картопляні бульби врятували країну від голоду. На честь головного пропагандиста картоплі Антуана Огюста Пармантье у Франції було споруджено одразу два пам'ятники. На постаменті статуї, що знаходиться у рідному місті фармацевта, зроблено напис "Благодійнику людства". Іменем вченого названа й ціла академія, що об'єднує гурманів, власників ресторанів та кухарів, що спеціалізуються на приготуванні страв з картоплі.

Джерело: http://www.cooksmeal.ru


Інші новини розділу