В Англії знайдено кота- вегетаріанця Автор: lesya · Опубліковано: 06.10.2010 10:40 · Розділ: Цікаві факти

Мешканка Великої Британії знайшла кошеня, яке виявилося вегетаріанцем. 21-річна Бекі Пейдж підібрала голодну тварину на вулиці та принесла додому. Дівчина вирішила нагодувати крихітку, однак кошеня не їло ні м'яса, ані риби. А побачивши поряд з кухонною сміттєвою корзиною залишки овочів, кіт, якого дівчина назвала Данте, "накинувся" на них.

Кіт надає перевагу вживанню брюссельської капусти, ревеню, кавуна, спаржі та бананів. «Я ніколи не бачила, щоб Данте намагався вполювати мишу чи якусь пташку, хоча він і любить ганятися за клубком», - дивується Пейдж. За словами фахівців, до організму природжених хижаків в процесі споживання м'яса надходить важлива для них амінокислота таурин, за відсутності якої у тварини може ослабнути зір. Тому Бекі намагається підкласти в тарілку з овочами, якими харчується Данте, невеликі шматочки м'яса. Проте кіт з'їдає овочі, залишаючи шматочки м'яса на блюдечку.

Окрім кошеняти в будинку Пейдж мешкають й інші представники тваринного світу: троє курчат, кролик, дві морські свинки, щур, хом'як та рибка, проте кіт не звертає на них анінайменшої уваги на інших мешканців будинку. «Більше всього Данте обожнює овочі, які я вирощую в своєму саду», - ділиться молода мешканка Британії.

Джерело: http://lady.pravda.ru/


Інші новини розділу