Телефон, який "розтягуватиметься" Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2010 10:51 · Розділ: Техніка

На сьогоднішній день компанія Nokia фінансує доволі неординарне та незвичне дослідження, пов’язане з розробкою електронних пристроїв, які розтягуватимуться. За словами спеціалістів їх можна буде носити як “другу шкіру”.

Незабаром це може призвести до створення телефонів, що прикріплюватимуться до зап'ястя, в стилі комунікаторів із відомої кінострічки "Вавілон 5".

Телефон майбутнього можна буде носити на запясті (фото взято з сайту http://infuture.ru)
Телефон майбутнього можна буде носити на запясті (фото взято з сайту http://infuture.ru)

Стефані Лакур, керівник дослідження, проведеного спеціалістами Кембріджського університету, продемонструвала надтонку гнучку сенсорну панель. Компанія Nokia вбачає застосування даного пристрою в комунікації, в ідеалі це має бути телефон (або його частина), який можна буде носити на руці. За словами Лакур, її дослідницька група вже створила надтонкий та гнучкий функціонуючий тачпад з дев'ятьма кнопками.

Теоретично, до нового пристрою залишилося лише додати світлодіодний дисплей завтовшки з листок паперу та динаміки - і повнофункціональний гнучкий смартфон, який можна буде одягати на руку, стане реальністю.

Джерело: http://infuture.ru


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.