Зменшення вмісту нікотину в сигаретах врятує світ Автор: lesya · Опубліковано: 05.10.2010 10:37 · Розділ: Суспільство

Завдяки ретельному та тривалому вивченню різних наукових даних шість провідних американських дослідників тютюну дійшли висновку, що стратегія скорочення нікотину в сигаретах може істотно знизити звикання та рівень смертності від куріння.

В дослідженні, опублікованому виданням Tobacco Control, наголошується, що зменшення кількості нікотину в сигаретах до рівня, який не викликатиме звикання, значно знизить чисельність курців, що в свою чергу здійснить позитивний вплив на здоров'я населення в цілому. З часом це може значно скоротити кількість смертей, пов'язаних з курінням, - в основному за рахунок того, що підліткові експерименти з сигаретами будуть рідше переходити в нікотинову залежність. Крім того, знизиться ймовірність залежності у "соціальних" курців.

На сьогоднішній день у США курять близько 44 млн (20%) дорослих. Зниження нікотину до рівня, що не викликає звикання, за словами спеціалістів, зменшить поширеність куріння приблизно до 5%.

Нікотинова залежність - основна причина вживання тютюну, її настільки важко подолати, як і потяг до героїну чи кокаїну. При цьому скорочення кількості нікотину в сигаретах не призводить до відмови від куріння, оскільки курцям важко компенсувати "слабкими" сигаретами свою "норму споживання".

Однак, скорочення нікотину в сигаретах допомагає уникнути звикання у людей, які щойно розпочали цей смертоносний процес, що може стати дуже ефективним методом поступового викорінення шкідливої звички серед дорослого населення.

Джерело: http://rnd.cnews.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.