Яким повинен бути справжній чоловік? Автор: lesya · Опубліковано: 04.10.2010 08:54 · Розділ: Суспільство

Згідно з результатами опитування, проведеного серед трьох тисяч жінок, справжній джентельмен повинен вміти писати романтичні SMS, а також регулярно залишати повідомлення для коханої в соціальних мережах.

Разом з тим дві третини опитаних зізналися, що вважають непристойним, якщо чоловік на побаченні пише комусь SMS та розповідає про своїх колишніх пасій. 42% опитаних також вбачають неприйнятним для справжнього джентельмена називати улюблену жінку другою половинкою або дружиною.

Справжній джентельмен (фото взято з сайту prikolist.biz)
Справжній джентельмен (фото взято з сайту prikolist.biz)

Однак, як і раніше, три чверті жінок вважають невід’ємним атрибутом справжнього джентельмена ідеально випрасувану сорочку. Половина представниць прекрасної статі очікують, що чоловік їхньої мрії носитиме запонки, 16% не уявляють справжнього “мачо” без витонченого носовичка. Разом з цим кожна двадцята жінка вбачає вияв джентельменства у носінні капелюха. Обов'язковими залишаються бездоганні манери та відмінне почуття гумору.

Автори дослідження відзначають ще один цікавий факт: якщо раніше дівчині приносив задоволення розстелений на калюжі плащ, щоб вона могла пройти не замочивши ніг, то зараз достатньо, коли хлопець просто не заважає переглядати улюблені серіали.

Нагадаємо, що за результатами нещодавніх досліджень, проведених порталом AskMen.com та журналом Cosmopolitan, чоловіки 21 століття дотримуються традиційних поглядів на сім'ю, секс і кар'єру, не зважаючи на сексуальну революцію і пропаганду вільних стосунків.

Джерело: http://news.siteua.org


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.