Рейтинг найжорстокіших та найобразливіших ігор світу Автор: lesya · Опубліковано: 04.10.2010 08:36 · Розділ: Розваги

Метт Пекхем, журналіст PC World, у своїй статті, опублікованій виданням The Washington Post, склав рейтинг найбільш принизливих та образливих ігор в історії людства. За словами автора, деякі з них претендують на іронічність, інші - відверте перекручення, ще окрема група ігор - безумовно інфантильні.

"Modern Warfare 2", яку автор вважає в загальному цілком респектабельною грою, опинилася в переліку завдяки місії "Ні слова по-російськи". "Хочете стати терористом та постріляти в мирних громадян, які голосно верещать? Автоматично програти при спробі перешкодити своїм дружкам-терористам? Автоматично програти в будь-якому випадку? Образливе тут скоріше не насильство, а цілковита безглуздість геймплею цієї місії," - підкреслює журналіст.

У Bonetown - грі, де геймерам обіцяють можливість зайнятися сексом, - потрібно перемогти манірного святенника за допомогою Ісуса і Рона Джеремі, алкоголю, наркотиків та власного лібідо. Нещодавно з’явилася міні-гра цієї серії "Адюльтер-турне Тайгера Вудса-2010" (Tiger Woods Affair Tour 2010).

Виключно у Японії поширюється гра Rapelay, де чоловік вистежує й гвалтує матір та її двох дочок. "Це вкрай детальний симулятор з яскраво фетишистським нахилом, що пропонує гравцям примусити займатися сексом як мінімум трьох жінок одночасно," - зауважує автор.

Custer's Revenge - "Помста генерала Кастера" (він програв індіанцям битву при Літтл-Бігхорне та загинув у бою) - передбачає виконання місії у прерії та своєрідну нагороду - можливість згвалтувати індіанську дівчину.

V-Tech Rampage заснована на реальних подіях: студент Вірджинського технологічного університету відкрив вогонь, вбивши 32 людини. "Чи можна в комп'ютерних іграх зачіпати тему національних трагедій та складних соціальних проблем? Безумовно, що так. Чи намагається це зробити V-Tech Rampage? Ні краплі," - підкреслює Метт Пекхем.

Схожа за темою гра - Super Columbine Massacre RPG! створена за мотивами кривавої бійки у школі Колумбайн.

Battle Raper - збочений варіант бійцівської гри, де потрібно не бити супротивника, а зривати одяг з пишнотілих жінок, щоб у підсумку силою змусити їх собі догоджати.

"JFK Reloaded" - симулятор вбивства Кеннеді, геймер виконує роль Лі Харві Освальда.

Operation Pedopriest - очевидна сатира. В розпорядженні геймера - батальйони євнухів, які допомагають залякувати жертв та свідків сексуальних злочинів, а головне завдання гри - захищати хтивих священиків від переслідувань поліції та журналістів.

The Torture Game 2 дозволяє після жорстокого катування вбити людиноподібну ганчір'яну ляльку.

Muslim Massacre: The Game of Modern Religious Genocide дозволяє, згідно анотації, "управляти американським героєм та знищувати мусульманську расу за допомогою арсеналу найсмертоноснішої зброї світу".

Manhunt 2 дає можливість геймеру страчувати людей підручними засобами - наприклад, розбивати голови сидіннями від унітазу. Та найбільше, на думку автора, в ній дратує не насильство, а халтурне виконання.

Virtual Jihadi займає осібне місце: її мета - привернути увагу до проблем мешканців Іраку в умовах сьогоднішньої війни. Автор Вафа Білал, викладач чиказької Школи мистецтв, зламав гру ісламістів "Погоня за Бушем" та вставив у неї себе в ролі терориста-смертника.

Raid Gaza! пропонує зносити будинки в секторі Газу, граючи за Ізраїль. Гра "претендує на роль антиізраїльської сатири під маскою стандартної стрілялки", зауважує творець рейтингу.

Джерело: http://www.inopressa.ru/


Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.