Виявлено основні причини ненависті до колег Автор: lesya · Опубліковано: 02.10.2010 13:49 · Розділ: Суспільство

За даними статистики бажання фізично розправитися з ненависним колегою хоча б раз у житті з’являлося в третини жінок і майже половини чоловіків. Всупереч корпоративній етиці ми часто саме на роботі знаходимо як найкращих друзів, так і заклятих ворогів. За тією ж таки статистикою 40% британців ненавидять хоча б одного зі своїх колег, а 27% мріють звільнитися саме через неприязне ставлення до оточуючих.

Фахівці зауважують, що лінь - найпоширеніша причина ненависті до товаришів по службі. Того, чого ми не помічаємо в собі, ніколи не зможемо пробачити іншим. Іноді лінь справді позначається на результатах спільної роботи, однак бувають ситуації, коли неприязнь може викликати навіть співробітник із сусіднього відділу, що спокійно п’є каву, в той час як ви не справляєтесь з обсягом роботи.

Дуже часто колеги по роботі викликають роздратування (фото взято з сайту komionline.ru)
Дуже часто колеги по роботі викликають роздратування (фото взято з сайту komionline.ru)

Ще однією причиною, що викликає роздратування, є зайва балакучість. Особливо, коли говорять зайве. Часто шум або роздратування, викликані такими розмовами, можуть стати причиною набагато серйозніших конфліктів.

Неймовірно, але досить часто невеличка брехня може запобігти безлічі конфліктів. Найпоширенішою офісною неправдою спеціалісти вважають уявну відмову від кар'єрних амбіцій. Тихоня буде відсиджуватися в тіні до останнього, та коли з'явиться гарна вакансія, він опиниться в числі ваших конкурентів.

На думку психологів, боротися з хитрунами безглуздо. «Це нормальна конкурентна боротьба та одна із стратегій кар'єрного росту, -стверджують фахівці. – Отож немає сенсу ображатися чи якось емоційно реагувати на цю ситуацію. Варто ще раз уточнити власну кар'єрну стратегію і тактику. Кар'єра - це ретельно виважений процес, а не спонтанне рішення».

Ще одним негативним фактором, що може зіпсувати стосунки з колегами, вважають нерішучість. Так, саме нерішучість товаришів по службі, виявлена в найневідповідніший момент, може сильно похитнути довіру до них. Радити щось в такій ситуації важко, то ж якщо ви знаєте, що колеги ненадійні, а ви зважилися на ризиковану справу, неодмінно підготуйте запасний план дій.

Якщо ж у поведінці колеги нічого не можна поправити, постарайтеся спілкуватися з антагоністом підкреслено сухо й офіційно. Це найкращий спосіб захистити свою нервову систему та уникнути відкритих зіткнень.

Джерело: http://rabota.mail.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.