Уві сні чоловіки здатні розсекретити всі свої таємниці Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2010 11:06 · Розділ: Цікаві факти

Команда британських експертів провела низку експериментів, в процесі яких було встановлено, що представників сильної статі можна змусити розповісти про свої любовні «походеньки». При цьому вони навіть не здогадуватимуться про те, що зізналися у власних гріхах. Таким чином, вчені Лондонського університету виявили механізм, який розсекречує чоловічі таємниці уві сні.

На сьогоднішній день існує велика кількість наукових праць, присвячених проблемі сновидінь. Результати деяких досліджень виявили причини, що змушують чоловіків та жінок розмовляти уві сні. В процесі проведення різноманітних експериментів у цій галузі, фахівці переконалися, що існує можливість контролювати діяльність головного мозку за допомогою певних дій тоді, коли чоловік знаходиться в полоні Морфея. Під час сну виникає момент, протягом якого майже всі нейронні структури загальмовуються, особливо в разі відсутності сторонніх подразників, таких як шум автомобілів, увімкнене світло або цокання годинника.

Уві сні чоловіки можуть розповісти про все
Уві сні чоловіки можуть розповісти про все

Саме в цей час можна задавати будь- які питання, та бути переконаним, що відповіді на них - виключно відверті. Однак є дві важливі умови та одна перешкода, які можуть спотворити результат. Найперше, чоловік не повинен хворіти ніяким психічним, нервовим захворюванням або знаходитися під впливом стресу чи його наслідків. По- друге – засинати потрібно не пізніше восьмої години вечора. І третє, найскладніше, -це те, що визначити фазу повного розслаблення можна лише за допомогою спеціального приладу. До речі, жінки схожим явищам та діям не піддаються, що певною мірою спантеличує медиків. На сьогоднішній день спеціалісти вирішили продовжити дослідження з метою виявлення «слабкого місця» кращої половини людства.

Джерело: http://lady.mail.ru/


Інші новини розділу