Як визначити якість чаю в домашніх умовах Автор: lesya · Опубліковано: 01.10.2010 10:57 · Розділ: Цікаві факти

Відомо, що чай позитивно впливає на функціонування майже всіх без винятку систем організму. Цей ароматний напій сприяє посиленню виділення шлункових соків, стимулює апетит та процес травлення, покращує роботу щитовидної залози, зміцнює зуби. Він багатий вітамінами С, Р та групи В. Чай рекомендовано вживати тим, хто бореться із зайвою вагою: мікроелемент теїн, що міститься в ньому, сприяє розщепленню жирів та посиленню обміну речовин.

Проте свої цілющі властивості чайхана листя зберігає лише за умов правильної обробки та зберігання. В домашніх умовах перевірити якість чаю можна за допомогою наступних властивостей.

Аромат Відкриваючи упаковку чаю, слід насамперед звернути увагу на його аромат: свіжий та яскравий, терпкий специфічний чайний запах засвідчить високу якість продукту. Якщо ж відчувається запах цвілі чи затхлості, то такий чай не годиться до вживання.

Вологість. При вологості, що перевищує 8%, чай швидко псується. Однак якщо вологість нижча 5% - чай втрачає корисні речовини. Визначення цієї властивості напою - складний процес, що потребує спеціального обладнання. Однак є і простіший спосіб. Слід взяти жменю сухої чайної заварки, стиснути в кулаку і прислухатися: якщо не чути анінайменшого звуку або він глухий, то вологість чаю занадто висока. Якщо ж чайне листя під час цієї операції перетворюється на порох - чай пересушений. І, нарешті, чаїнки, що добре пружинять, майже не ламаючись, і при кожному стисканні кулака можна почути хрускіт – значить, вологість у нормі. Такий чай довго не псуватиметься.

Колір і блиск. Після цього слід взяти чистий аркуш білого паперу та висипати на нього жменю чаю з пачки.Чорне та блискуче листя - найкращий результат. Блиск зумовлений наявністю тонкої пектинової плівки, яка утворюється на чаїнках протягом поступового остигання після завершення технічного процесу. Ця плівка захищає чай в умовах тривалого зберігання, засвідчуючи його високу якість. Якщо ж листочки напою коричневуваті й тьмяні, значить, захисна плівка відсутня. Сіруватий відтінок говорить про те, що чай зіпсований.

Заварка. В склянку необхідно покласти 1 чайну ложку (з верхом) заварки, залити 150 мл окропу та накрити кришкою. Зверніть увагу на піну, яка утворюється в момент заварювання: чим її більше та чим довше вона зберігається, тим краще. Це означає, що чай багатий екстрактивними речовинами, які одразу транспортуються в настій. Через декілька хвилин чай необхідно злити, а заварку уважно розглянути: якщо вона однорідна за консистенцією, блискуча, з мідним відтінком та приємним ароматом – напій можна оцінити на п'ять.

Джерело: http://www.metronews.ru/


Інші новини розділу