В США через фінансову кризу коханці починають жити разом Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2010 11:54 · Розділ: Суспільство

Фінансова криза, яка у США отримала назву «Великої рецесії» (за аналогією до «Великої депресії» кінця 1920-х) змусила багатьох партнерів, що мешкали окремо, розпочати нове спільне життя. За даними федерального Бюро перепису кількість різностатевих пар, які не перебувають у шлюбі, але проживають разом, з 2009 по 2010 рік зросла на 13% - з 6,7 млн до 7,5 млн осіб.

Аналітик Роза Крейдер зазначила, що зазвичай суспільні зміни в структурі сім'ї відображаються дуже повільно, тому зростання чисельності новоутворених пар на 13% -доволі- таки високий показник. Причини такого суспільного явища, втім, прості та зрозумілі: проживаючи разом, люди витрачають значно менше коштів, аніж кожен окремо. В умовах кризи та зростаючого безробіття значна частина осіб, що вступили в партнерські зв’язки, цілком можливо, просто прагнула заощадити.

В США через кризу багато пар починають мешкати разом
В США через кризу багато пар починають мешкати разом

У 2008 р. в 59% пар, що мешкали разом, кожна зі сторін була забезпечена роботою, а вже через два роки, в 2010-му –цей показник знизився до 49%. Кількість пар, де одна людина взагалі не працює, а займається домогосподарством, зросла з 8% у 2008 році до 15% у 2010-му.

При цьому серед незареєстрованих партнерських взаємин «зі стажем» більше року частіше трапляються ті, де працюють обидві сторони (50%), натомість серед тих, хто розпочав спільне життя зовсім недавно, таких пар лише 39%. Особливо це стосується чоловіків (якщо у 2009 році безробітніх представників сильної статі, що наважувалися розпочати партнерські взаємини, було 14%, то у 2010 цей показник зріс до 24%).

Окрім цього, на сьогоднішній день вік осіб, що розпочинають спільне життя, знизився (в основному це люди 15-29 років). Змінився й расовий склад таких пар, хоча помітна тенденція зростання кількості сімей, в яких обидва партнери – чорношкірі.

Джерело: http://www.regions.ru/


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.