У Великобританії заарештовано групу інтернет- злочинців Автор: lesya · Опубліковано: 30.09.2010 09:55 · Розділ: Кримінал

У вівторок, 28 вересня, британська поліція заарештувала групу з 19 осіб, яких підозрюють в інтернет-шахрайстві, передає Sky News. Правоохоронці вважають, що учасникам злочинної групи вдалося викрасти з банківських рахунків мешканців Великобританії близько 6 мільйонів фунтів (9,5 мільйона доларів).

Злочинна операція з викрадення коштів з рахунків британців тривала протягом трьох місяців. Зловмисники використовували для «роботи» особисті дані користувачів, в тім числі й паролі для входу в системи інтернет-банкінгу, отримані завдяки зразкам програмного забезпечення, встановлених на комп'ютерах користувачів.

Представники поліції заявили, що сума викрадених коштів може виявитися значно вищою, аніж констатована попереднім оцінюванням. Водночас відзначається, що за весь 2009 рік втрати британських банків, пов’язані з діяльністю інтернет-шахраїв, склали близько 60 мільйонів фунтів.

Для доступу до особистих даних користувачів хакери, зокрема, використовували троян Zeus. Цей троян активно поширюється шахраями в Мережі. В лютому цього року була виявлена вірусна мережа з 75 тисяч комп'ютерів, заражених трояном Zeus.

Джерело: http://news.vnutri.info/


Інші новини розділу