Майклу Джексону загрожує новий судовий процес Автор: Lesly · Опубліковано: 13.05.2009 16:54 · Розділ: Музика

Майклу Джексону загрожує новий судовий процес через намір дати серію концертів в Лондоні цього року. Як заявив голова промоутерської компанії "AllGood Entertainment Inc" королю поп-музики заборонено давати концерти до липня 2010 року.

Компанія стверджує, що в листопаді підписала договір з менеджером Джексона, Франком ДіЛео, згідно з яким він зобов’язується разом зі своїми братами з Jackson Five та сестрою Дженет Джексон виступити в липні 2010 року.

Згідно договору Майкл не може давати інших концертів до Шоу возз’єднання сім’ї Джексонів (Jackson Family reunion show), заявив Патрік Алоко, керуючий партнер AllGood Entertainment. Після невдалих спроб провести переговори із зіркою, компанія вирішила відстоювати свої права у федеральному суді.

Натомість, AEG Live, з якою співак підписав договір про організацію 50 концертів у Лондоні, стверджує, що заяви AllGood є безпідставними. В Лос-Анжелесі триває підготовка до липневих концертів у столиці Туманного альбіону.

За даними AllGood Entertainment одноразовий концерт співака повинен відбутися 3 липня 2010 року на Техаському стадіоні в м. Ірвінг, Техас. Переглянути концерт можна буде за допомогою Інтернет, провівши оплату за перегляд. Джексон міг би заробити до 30 млн. дол. США, що є нечуваним для одного концерту.

Серія концертів Майкла Джексона в Лондоні також рекламується як безпрецедентна. AEG стверджує, що загалом липневі шоу зберуть найбільшу аудиторію, що коли-небудь відвідувала концерт зірки в одному місті

Джерело:chinadaily.com


Інші новини розділу