П'ятирічна мешканка Британії міняє шкіру 14 разів на день Автор: lesya · Опубліковано: 29.09.2010 12:30 · Розділ: Краса і здоров'я

В Англії зафіксовано випадок надзвичайно рідкісного генетичного захворювання: п'ятирічна мешканка Британських островів Аннабель Уайтхаус втрачає шкіру 14 разів на день через складну й унікальну спадкову недугу.

Рідкісне невиліковне захворювання змушує дівчинку з міста Саттон Колфілд, Уест-Мідлендс, постійно користуватися пов'язками та бинтами.

З діагнозом іхтіоз Аннабель Уайтхаус вже протягом п’яти років безрезультатно бореться з проблемами шкіри, яка весь час червоніє, запалюється та лущиться з моменту народження дівчинки. Батьки хворої, Соні та Пол, цілодобово намащують тіло донечки жирним, зволожуючим кремом - це максимум, що можна зробити для забезпечення нормального життя та функціонування організму активної дитини.

Дівчинка відвідує балетну школу (фото взято з сайту skuky.net)
Дівчинка відвідує балетну школу (фото взято з сайту skuky.net)

Та, не зважаючи на такий серйозний діагноз, сміливі батьки віддали Аннабель до балетного класу, який та успішно й регулярно відвідує. Окрім того, вони, ясна річ, з усіх сил намагаються вберегти дочку від жорстоких глузувань оточуючих.

45-річна мати Аннабель, Соні, розповідає, що люди часто насміхаюься над їхньою дочкою, зовсім не бажаючи дитині зла. "Одного разу, під час відпустки, таксист поцікавився, чи ми випадково не залишили Аннабель в мікрохвильовій печі. Інші навіть звинувачували нас у тому, що вона обгоріла, " - зі сльозами на очах говорить мати, яка постійно піклується про шкіру дитини, докладаючи всіх зусиль та роблячи все можливе для того, щоб Аннабель одужала.

При народженні крихітне тіло Аннабель було вкрите товстою, буквально "броньованою" оболонкою шкіри, що отримала назву колодільної мембрани. Завдяки проведеному курсу спеціального медичного лікування вдалося позбутися цієї оболонки, що дало змогу батькам вперше розгледіти тіло та риси обличчя дитини. З цього моменту й розпочалася наполеглива й виснажлива боротьба за здоров’я шкіри дочки.

Соні та Пол наносять крем на обличчя й руки Аннабель кожних 30 хвилин, накладаючи бинти з метою вбереження від появи хворобливих ран під час заміни шкіри (приміром, в середньому шкіра здорової людини повністю оновлюється більш, ніж за 23 дні, а в Аннабель цілих 14 разів на добу).

Спеціалісти виявили, що у батьків дівчинки наявні гени, які й спричинили розвиток захворювання. Водночас фахівці стверджують, що шансів розвитку страшної недуги дуже мало – приблизно три на мільйон, тому Аннабель дуже не пощастило.

Намагаючись хоч на деякий час забути про це незвичайне захворювання, Соня та Пол мріють, щоб Аннабель жила нормальним життям, як і її здорова восьмирічна сестричка Лідія, всіляко намагаючись допомогти хворій дитині.

Джерело: http://skuky.net


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.