Правила доступу до Інтернету в США стануть суворішими Автор: lesya · Опубліковано: 29.09.2010 10:16 · Розділ: Події у світі

BBC News повідомляє, що адміністрація США декілька днів тому, в понеділок, 27 вересня оголосила про початок роботи над створенням нових правил регулювання доступу до Інтернету.

Необхідність введення нових, суворіших правил викликана ускладненнями, пов’язаними з роботою правоохоронних органів, які ведуть спостереження за підозрюваними у скоєнні різноманітних злочинів та за терористами. На сьогоднішній день зафіксоване збільшення кількості випадків, коли потенційні злочинці користуються онлайновим, а не телефонним зв'язком. Новий законопроект потрапить на розгляд членів Конгресу ще задовго до початку 2011 року. Передбачається, що удосконалений варіант закону зможе забезпечити доступ до приватних комунікацій в Інтернеті та інших безпровідникових засобів зв'язку.

Останнім часом терористи все частіше користуються онлайновим звязком (фото взяио з сайту securitylab.ru)
Останнім часом терористи все частіше користуються онлайновим звязком (фото взяио з сайту securitylab.ru)

В разі прийняття законопроекту провайдерам доведеться модернізувати свою технічну базу, щоб мати можливість виконувати вимоги ордерів на перевірку повідомлень, переданих такими системами, як Blackberry, Facebook, Skype і т. д.

Відзначимо, що на сьогоднішній день США є лідером за кількістю запитів до компанії Google про забезпечення пошуку даних щодо користувачів та видалення інформації з її інтернет-сервісів. Так, протягом перших шести місяців 2010 року американські правоохоронні органи звернулися до компанії 4215 разів.

Джерело: http://pc.km.ru/


Інші новини розділу