Жінкам шкідливо багато часу проводити за комп'ютером Автор: lesya · Опубліковано: 28.09.2010 14:44 · Розділ: Краса і здоров'я

Нещодавно англійський лікар-косметолог Майкл Прейгер виявив цікавий та водночас неприємний для слабкої половини людства факт: спеціаліст заявив, що з- поміж великої кількості його клієнток ознаки раннього старіння обличчя в більшості спостерігаються в тих жінок, які багато часу поводять за комп'ютером.

Типовість та повторюваність цього незвичайного явища змусила медиків вигадати спеціальний термін на його позначення - «комп'ютерне обличчя». Ознаками своєрідного захворювання є, насамперед, посилення набрякання нижніх повік, утворення глибоких зморшок на обличчі та обвисання шкіра шиї. Причиною виникнення такого достатньо неприємного явища є регулярні мимовільні гримаси, що супроводжують напружену роботу за комп’ютером, а також злегка опущена голова, яка й призводить до утворення складок на шиї.

Масаж обличчя допоможе уникнути передчасного старіння шкіри (фото взято з сайту westua.net)
Масаж обличчя допоможе уникнути передчасного старіння шкіри (фото взято з сайту westua.net)

Тому медики рекомендують жінкам розмістити поряд з комп'ютером дзеркало - для контролю власних гримас. Окрім того, корисно раз в 30 хвилин виконувати гімнастику м'язів обличчя та масаж шиї.

Джерело: http://alleynews.ru/


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.