Модні тенденції 2011 Автор: lesya · Опубліковано: 28.09.2010 11:36 · Розділ: Суспільство

Тиждень моди в Мілані розпочався, як завжди, зустріччю старих друзів: дизайнери, фотографи, модні редактори й зірки побачилися на вечірці Who Is On Next. І лише після цього новинки моди made in Italy було продемонстровано широкій публіці у всій красі. Схоже, навесні нас чекає повномасштабне повернення яскравих кольорів, докризового шику та сексуальності у виборі одягу.

Міланський тиждень дефіле став своєрідним продовженням свого лондонського попередника. І якщо тижнем раніше на London Fashion Week ставка була зроблена, головним чином, на епатажні експерименти й нові молоді імена, то шоу в fashion-столиці Італії швидше нагадувало зустріч старих колег-однодумців та беззаперечну перемогу моди в стилі «зроблено в Італії».

Тиждень моди у Мілані: весняно- літня колекція 2011 (фото взято з сайту evogue.ru)
Тиждень моди у Мілані: весняно- літня колекція 2011 (фото взято з сайту evogue.ru)

Навіть Міучча Прада, чию минулорічну колекцію критики звинуватили в тому, що вона створена для «бібліотекарки» та «синьої панчохи», піддалася впливу загальних життєрадісних настроїв та тенденцій. Отже невиразністю Prada тепер не дорікнеш. Навесні нас чекають яскраві клатчі, плетені туфлі на підборах та платформі, смугасті сумки-портфелі та геометричні наряди фруктових відтінків. Барвистим настроям піддалися дизайнери Versace та її молодшої сестри - молодіжної лінії Versus, а також Gucci, Fendi, Blumarine.

Доменіко Дольче і Стефано Габбана надали своїй весняно-літній колекції вкрадливого еротичного відтінку. Невинно-будуарний ефект вдалося досягти за рахунок використання мережива, домінування білого кольору, напівпрозорих тканин, декольте та мінімальної довжини – все таке звичне й улюблене в Dolce & Gabbana. Що стосується молодіжної лінії D & G, її дефіле підтверджує здогадки «Бізнес-Стилю»: квіткові орнаменти й«дачний» стиль - нові тренди 2011 року. Троянди, півонії та інші представники садової флори розквітнуть на сукнях, сорочках, шортах і міні, а показ D & G – це лише перші композиції такого стилю. До речі, легендарний редактор американського Vogue Ганна Вінтур весни чекати не стала й обрала для показу Gucci квітасту сукню.

Не зважаючи на загальне піднесення настрою та оптимістичні дефіле, знайшлися й скривджені. Показ дизайнера одягу для повних Олени Міро не ввійшов до загальної програми дефіле, й дехто помітив у цьому чергову дискримінацію. Тим не менше колекція Elena Miro була продемонстрована поза розкладом.

Джерело: http://style.rbc.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.