Британські банки надаватимуть фінансові послуги ув'язненим Автор: lesya · Опубліковано: 28.09.2010 10:45 · Розділ: Економіка

Агентство Reuters повідомляє, що четвертий за величиною банк Великобританії – Barclays - пропонує ув’язненим британських тюрем відкривати рахунки в рамках програми реінтеграції ув'язнених, яка проводиться з 2007 року.

Водночас у виданні Walletpop.uk зазначається, що до в'язниць, в тім числі і тих, де відбувають покарання особливо небезпечні злочинці, було надіслано співробітниць банку з відділу обслуговування роздрібних клієнтів. Всього за даними видання акція розповсюдилася на території 17 в'язниць. Видання гостро критикує керівництво банку за досить необдумане та необґрунтоване рішення відправляти в такі небезпечні місця молодих співробітниць установи.

Навіть найжорстокіші злочинці зможуть користуватися банківськими послугами (фото взято з сайту stihi.ru)
Навіть найжорстокіші злочинці зможуть користуватися банківськими послугами (фото взято з сайту stihi.ru)

Тим не менше, Reuters, з посиланням на заяви керівництва банку стверджує, що експеримент триватиме й надалі, а співробітники Barclays відвідають ще 14 в'язниць на сході Англії.

"Люди, які надовго позбавлені можливості ознайомлення та користування фінансовими послугами - такі, як ув'язнені тюрем, - дуже складно згодом адаптовуються до життя в суспільстві, - стверджує директор банку по роботі з приватними рахунками Марк Парсонс. - Нерідко вони демонструють низький рівень фінансової грамотності й надто недовірливо ставляться до банків та будь- яких грошових операцій загалом."

Barclays став третім банком, що приєднався до програми реінтеграції в’язнів. Не так давно її розпочали втілювати в життя інші банки: Halifax, що входить в Lloyds Banking Group, а також Cooperative Bank.

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.