День народження пошуковика Google Автор: lesya · Опубліковано: 28.09.2010 10:32 · Розділ: Нові технології

Вчора, 27 вересня, корпорація Google відзначала свій 12-й день народження. На честь свята пошуковик прикрасив головну сторінку новою святковою картинкою у вигляді замальовки, відомої в Мережі як Doodl.

На святковому логотипі зображений торт з назвою компанії та свічкою замість букви L. Ця картинка створена 89-річним художником Уейном Тібо з США, що завоював популярність завдяки майстерному зображенню тортів, предметів повсякденного вжитку та інших об'єктів масової культури.

Нагадаємо, що корпорація Google була заснована 4 вересня 1998 року, а домен Google.com зареєстрований ще 15 вересня 1997 року.

На сьогоднішній день Google - найпопулярніша пошукова система світу, здатна обробляти понад 40 мільярдів запитів на місяць. Водночас Google є лідером пошукових машин Інтернет, займає більше 60% світового ринку та індексує понад вісім мільярдів веб-сторінок. Google може знаходити інформацію та оперувати 191-єю мовою.

Пошукова система Google спершу створювалася як навчальний проект студентів Стенфордського університету Ларі Пейджа та Сергія Бріна, які в 1996 році працювали над пошуковою системою BackRub, а в 1998 році на її основі створили пошукову систему Google. Назва Google виникненням своїм завдячує числу Гугол, яке означає десять у сотому ступені.

Джерело: http://news.rin.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.