Інтернет - гарний початок успішної кар'єри Автор: lesya · Опубліковано: 27.09.2010 14:17 · Розділ: Життя

Відомий в певних колах художник Магомед Довженко, один із найпопулярніших дизайнерів Німеччини, родом із Грозного. Не зважаючи на юний вік (хлопцеві всього 16), юнак зумів завоювати прихильність світових брендів, таких як Nike, Adidas, Fiat та інші.

В чому ж таємниця його успіху? Мотиви для футболок Nike, плакати для рекламної кампанії Fiat, ілюстрації сайту американського репера Каньє Веста, дизайн обкладинок британського журналу Digital Arts - все це в житті Магомеда Довженка пройдені етапи. Водночас стрімкий злет кар’єри молодого художника видається неймовірним.

А почалося все 2 роки тому: несподівано виникло бажання створити незвичайну аватарку для онлайн-профілю. "Мені сподобався не лише результат, але й сам процес малювання та доопрацювання малюнків на комп'ютері. Потім мої картинки почали замовляти друзі й знайомі," - згадує Магомед.

На сьогоднішній день Магомед Довженко - помітна постать в міжнародному середовищі художників-ілюстраторів, такий собі представник "нового покоління". В тематичних блогах ціла купа заміток та коментарів, в яких юнак постає то "експериментатором", то "бунтарем". Сприймаючи похвали як належне, Магомед удосконалює й постійно поповнює "арсенал" своїх технічних прийомів - від оригінальної чорно-білої графіки до колажу кислотно-фарбових комп'ютерних елементів та намальованих від руки зображень.

Водночас романтиком уродженця північного Кавказу зовсім не назвеш. Переїхавши в юному віці з родиною до Німеччини, хлопець вже в 14 років від безцільного "зависання" в мережі перейшов до цілеспрямованого пошуку професійних контактів в інтернеті. Свої перші роботи Магомед розмістив на дизайнерській платформі Behance, де вони супроводжувалися позитивними коментарями відвідувачів сайту.

Цікаві роботи молодого дизайнера (фото взято з сайту designcollector.net)
Цікаві роботи молодого дизайнера (фото взято з сайту designcollector.net)

Деякі блогери розмістили його малюнки у блогах, дизайнери запропонували спільні проекти - так встановилися перші контакти в професійному середовищі. А незабаром надійшла й перша ділова пропозиція - розробка графічного мотиву для футболок американської фірми Dresscode.

Після успішного виконання першого замовлення Маго неможливо було зупинити. Він відсилав резюме в різні міжнародні дизайнерські агентства з проханням включити його до роботи в їхній картотеках.

Незабаром, набравшись сміливості, юнак звернувся до всесвітньо відомої дизайнерської мережі KDU (Keystone Design Union), штаб-квартира якої знаходиться в Нью-Йорку. Бути занесеним до каталогу цієї мережі означає потрапити до рейтингу тисячі найкращих дизайнерів-ілюстраторів світу. 16-річний Магомед Довженко сьогодні входить в його десятку.

Далі - участь у дизайнерських виставках, публікації в журналах, інтерв'ю та особистий агент на додачу. Почали надходити замовлення від Adidas, К2, Hennessy, Diesel, Johnson & Johnson. При цьому успіх навчив Магомеда думати прагматично. "Потрібно досконало володіти англійською, шукати й підтримувати професійні зв'язки та впевнено заявляти про себе, адже забути тебе можуть дуже швидко", - зі знанням справи розмірковує юний художник. Після закінчення школи відомий ілюстратор сподівається отримати диплом дизайнера, а років через п'ять відкрити своє агентство в Нью-Йорку.

Джерело: http://gazetasng.ru


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.