Нова музична бібліотека від Яндекса Автор: lesya · Опубліковано: 27.09.2010 11:15 · Розділ: Нові технології

Найбільша російська компанія "Яндекс" запустила черговий унікальний сервіс "Яндекс.Музика". На даний момент розділ перебуває в режимі бета-тестування, однак в загальному всі послуги вже працюють. "Яндекс.Музика" пропонує користувачам безкоштовний доступ до величезної легальної музичної бібліотеки. На даний час у базі нового сервісу наявний репертуар близько 58000 виконавців та понад 150000 композицій.

На сьогоднішній день більше 50-ти законних правовласників уклали договір з "Яндексом" про надання легального контенту. Серед них і такі відомі компанії, як EMI, Universal Music Group International, Sony Music, Моноліт, Перше музичне видання та багато інших. За словами представників "Яндекса" цей список буде розширюватися.

Новий сервіс "Яндекс.Музика" надасть змогу всім без винятку користувачам дібрати композиції на свій смак. Тут представлені всі жанри - від фанку і джазу до фольку і року. Водночас російська компанія запрошує до співпраці різних музичних правовласників та музикантів- початківців, що мають на меті потрапити до бази нового проекту.

Джерело: http://xxl-mobile.ru/


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.