Німці - найтовстіша нація Європи Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2010 10:48 · Розділ: Суспільство

Європейське статистичне відомство Eurostat в брюссельському щорічному виданні, яке на 656 сторінках об'єднало цікаву інформацію про мільйони європейців, що проживають на території країн Євросоюзу, нещодавно опублікувало статистику найтовстіших мешканців союзних держав. Сумнівну першість в цьому аспекті здобула Німеччина.

Майже 60% населення ФРН страждають ожирінням, більшість з них - чоловіки. З- поміж мешканців 27 держав Євросоюзу товстіші за німців лише англічани, однак на материковій частині континенту Німеччина - країна з найважчим населенням

ФРН, згідно зі звітом, випереджає європейських сусідів за багатьма показниками. До німецьких переваг належить фінансова спроможність - ніхто не вносить в європейську скарбницю більше коштів, аніж німці, винахідливість - ні в одній іншій країні Європи не реєструється стільки патентів, як тут. Однак проблема зайвої ваги стала одним із найнеприємніших сюрпризів європейського статистичного видання. Ожиріння в країнах Євросоюзу стає суспільною проблемою: з ним стикаються 200 мільйонів дорослих і 14 мільйонів дітей. Експерти Eurostat вбачають причини надмірної ваги європейського населення в нездоровому харчуванні та малорухомому способі життя.

Європа населена товстунами: повні жінки трапляються набагато рідше. В найкращій фізичній формі перебувають мешканки Австрії, де лише 20,3% жінок із зайвою вагою, та француженки (21,2). В основі дослідження європейських статистів лежить так званий "індекс маси тіла" - показник співвідношення зросту й ваги людини, що дозволяє вирахувати нормальну масу тіла кожного. Найстрункіші європейці проживають у Норвегії, Швейцарії, Італії та Франції.

Європейська статистика підтверджує поширену думку про те, що жінки уважніше ставляться до свого здоров'я. Вони активніше займаються спортом, краще харчуються, вживають менше алкоголю та відмовляються від шкідливих звичок. Так, систематично палить майже кожен другий європейський чоловік та лише одна з трьох жінок. Німці за рівнем споживанням тютюну знаходяться посередині загальноєвропейського списку.

Нездоровий спосіб життя призводить до зростання кількості смертей серед мешканців Євросоюзу. Найчастіше громадяни країн ЄС вмирають від раку (172 летальні випадки на 100 000 жителів), інфарктів та інсультів.Водночас, до 40% ракових захворювань можна було б уникнути, відмовившись від тютюну, обмеживши вживання алкоголю та, як не дивно, зменшивши загальний період перебування на сонці.

Порятунок фахівці вбачають в просвітницькій роботі - на державному рівні та в неухильному прагненні піклуватися про себе - на приватному.

Джерело: news.rin.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.