Болгарин має намір об’їхати Чорне море на велосипеді за 60 днів Автор: Вікторія · Опубліковано: 13.05.2009 15:16 · Розділ: Спорт

Болгарин В’ячеслав Стоянов має намір за 60 днів об'їхати на велосипеді Чорне море. Про це житель Софії повідомив інтернет-газету «Новий Севастополь».

«Хотів би Вас інформувати про мою майбутню велосипедну експедицію навколо Чорного моря загальною довжиною 7000 км. Відстань збираюся подолати за рекордних 60 днів. Старт відбудеться в Софії 24 травня 2009 року. Маршрут проляже через Болгарію, Румунію, Україну, Крим, Росію, Грузію, Туреччину», - повідомив чоловік.

За словами болгарського велосипедиста, метою експедиції є пропаганда культури роздільного викидання сміття, а також використання екологічно чистого транспорту. Цією акцією він хоче нагадати людям, що у них є екологічно найчистіший вид транспорту – їхні тіла. Більшість напевно вже забули про його використання, пересуваючись тільки між машиною та будинком.

В’ячеслав Стоянов, уродженець Алушти (Крим), виріс в місті Кілія Одеської області. Зараз живе і працює в столиці Болгарії - місті Софія. Закінчив Софіївську художню академію за фахом «Індустріальний дизайн».

Джерело for-ua.com


Інші новини розділу

 • Як підготуватися до походу в басейн

  Як підготуватися до походу в басейн · Jane Holiday · 10.07.2017 13:00

  Плавання вважається одним із самих приємних способів кардіонавантаження. Воно дозволяє досягти найрізноманітніших результатів: підвищити пружність шкіри та тонус м'язів, відновити втомлені зв’язки після фізичних навантажень, натренувати серцевий м'яз і відчути себе здоровим. Якщо ви ще не пробували ходити в басейн, але вирішили розпочати, то ця стаття саме для вас.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні

  Буковель - центр гірськолижного спорту в Україні · Марина Левицкая · 29.10.2016 18:53

  Навіщо їхати в Куршавель, коли у нас є власний гірськолижний курорт Буковель? Звичайно, можна відпочивати і там, і там. Але в своїх Карпатах треба побувати обов'язково: розчарування не буде точно.


 • Катання на роликах: всі "за" і "проти"

  Катання на роликах: всі "за" і "проти" · Марина Левицкая · 28.06.2016 21:25

  Сьогодні все більше сучасних людей обирають активний відпочинок на свіжому повітрі. Катання на роликах - найулюбленіший спосіб проведення вільного часу як серед молоді, так і серед дорослих.


 • Як віддати дитину на футбол?

  Як віддати дитину на футбол? · Марина Левицкая · 12.06.2016 18:09

  Футбол – улюблена гра мільйонів хлопчаків, яка розвиває фізичні дані, розумові та комунікаційні здібності, загартовує характер та вчить думати, грати в команді та взаємодіяти з іншими гравцями.