Прийшла пора відмовитися від "шпильок" Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2010 10:39 · Розділ: Цікаві факти

Жінки, які намагаються привернути до себе увагу за допомогою елегантного взуття, марно витрачають час, сили та гроші. Такого висновку дійшли дослідники Нортумбрійского університету, вивчивши реакцію чоловіків на жінок, які носять взуття на високих підборах, та на представниць прекрасної статі, що надають перевагу суцільній підошві. З'ясувалося, чоловіки не помічають, у що взута дівчина, їх значно більше цікавить постать та пластика рухів.

чоловіків приваблює струнка осанка та граційність рухів
чоловіків приваблює струнка осанка та граційність рухів

В дослідженні, проведеному професором еволюційної психології Ніком Нівом та доктором Крістофором Маккарті, взяли участь дівчата й молоді жінки віком від 18 до 35 років. Керівники експерименту підтверджують: думка, що підбори є однією зі складових сексуальної привабливості жіноцтва в цілому, викликана тим, що підбори змінюють поставу. Вони візуально видовжують ноги, змінюють нахил тулуба та підтягують сідниці. Це дає інформацію потенційному партнеру про репродуктивні характеристики можливого партнера з точки зору здоров'я, бадьорості та сил. Проте деякі особливості ходи дозволяють досягти схожого ефекту і без використання каблуків.

Доктор Нів зазначає: "Жінки витрачають гроші на взуття з високими підборами, не замислюючись над тим, що воно може загрожувати здоров’ю, з метою привернути до себе увагу чоловіків та удосконалити те, що їм подарувала природа, проте їхні зусилля залишаються марними".

Джерело: http://www.newsru.com


Інші новини розділу