Чому красуні виходять заміж за невродливих? Автор: lesya · Опубліковано: 24.09.2010 09:44 · Розділ: Суспільство

Дослідників завжди цікавило, які критерії домінують під час вибору особистістю супутника життя. Особливо, якщо це стосується представниць прекрасної статі.Нещодавно Джеймс Макналті з Університету Теннессі опублікував підсумки наукової праці, метою якої було з'ясування причин та факторів, які зчаста спонукають красунь виходити заміж за чоловіків, зовнішність яких далека від ідеалу.

Виявилося, що набагато міцнішими є ті пари, в яких жінка красивіша за чоловіка. Привабливість дружини вселяє в нього впевненість, викликаючи пристрасні почуття, стає причиною гордості та провокує приємну чоловікові заздрість оточуючих. Ключем до сімейного щастя є гендерні відмінності в уявленнях про ідеального партнера: якщо чоловік обирає пару, керуючись, насамперед, зовнішніми мотивами, то жінці набагато важливіше знайти в особі близької людини втілення надійності.

мінішими є ті пари, в яких жінка набагато вродливіша за чоловіка
мінішими є ті пари, в яких жінка набагато вродливіша за чоловіка

Макналті та його колеги залучили до участі в проекті 82 подружні пари, сформовані порівняно недавно (близько півроку), дошлюбні взаємини яких тривали в середньому близько трьох років. Більшість добровольців були людьми молодими, в середньому 25-річного віку. Дослідники знімали на відео, як кожна пара на їх прохання обговорює між собою важливі теми - влаштування на роботу, проблеми зі здоров'ям тощо. Отриманий матеріал проаналізували з метою визначення рівня уваги до проблем одне одного.

Для подальшої обробки даних співробітники Університету Теннесі оцінили зовнішню привабливість кожного з учасників експерименту за десятибальною шкалою та зіставили результати з конкретними парами. Внаслідок проведеного дослідження вчені дійшли наступного висновку: дружини, привабливіші за власних чоловіків, отримують від останніх набагато більше турботи та ласки, ніж невродливі, які вмудрилися вийти заміж за красенів.

"Непривабливі чоловіки, які одружились з красунями, вважають себе щасливими, - пояснює Макналті. - Цей подарунок долі здається їм незаслуженим, то ж вони постійно докладають зусиль для того, щоб не втратити кохану". Чоловіки, вродливіші за своїх дружин, навпаки, періодично сумніваються у правильності зробленого вибору. Звідси й схильність покидати своїх партнерок.

Що ж стосується жіноцтва, зазначимо, що його прекрасні представниці куди менше прискіпливі щодо зовнішності своїх обранців, водночас вимогливі на рахунок фінансового становища. Окрім того, для більшості жінок важливо, щоб партнер був вищим за зростом.

Джерело: sex-news.ru


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.