Молоді журналісти знову сідають за парти Автор: lesya · Опубліковано: 22.09.2010 11:14 · Розділ: Освіта

В журналістів всього світу знову з’явилася можливість навчатися в магістратурі International Media Studies. Магістерська програма International Media Studies (IMS) - це спільний проект медіакомпанії Deutsche Welle, Боннського університету та Вищої технічної школи округу Рейн-Зіг. На початку вересня до навчання приступив новий - другий по порядку - потік студентів.

Уроки літератури у школі за новою програмою дозволить багатьом молодим людям спробувати себе в даній професії.

Цьогорічний набір IMS включає студентів з 16 країн світу. Навчання в магістратурі ведеться двома иовами - англійською та німецькою, знання яких необхідно підтвердити сертифікатами під час подачі документів. Крім того, обов'язкові вимоги до претендентів - це наявність ступеня бакалавра та мінімум рік професійної діяльності. Вступити до магістратури IMS можуть не лише журналісти, а й менеджери з досвідом роботи в ЗМІ. Випускники отримують ступінь магістра "Master of Arts" (MA).

приміщення Боннського університету
приміщення Боннського університету

За словами викладача Академії Deutsche Welle Крістофа Шмідта (Christoph Schmidt) цього року в магістратурі IMS навчатимуться 24 студенти з 16 країн: з Південної Америки - це Аргентина і Бразилія, зі Східної Європи - Росія та Білорусія, з Африки - Кенія та Ефіопія, з Азії - Пакистан і Бангладеш, а також Нова Зеландія, США та Індонезія. Серед зарахованих учнів є і чотири студенти з Німеччини.

Курс спрямований на отримання теоретичних та практичних знань, розширення теоретичної бази, якої часто навіть журналістам з досвідом не завжди повною мірою вистачає, підвищення рівня професіоналізму. Водночас в усіх без винятку студентів магістратури вже є диплом про закінчену вищу освіту та досвід роботи в сфері журналістики. Тому все, що їм потрібно, – це удосконалювати здобуті раніше знання та набиратися практичного досвіду.

Шансів для цього, за словами Крістофа Шмідта, у студентів IMS предостатньо. "Ми будемо докладно знайомитися з найважливішими сферами журналістики, вивчати економіку ЗМІ та медіаменеджмент, а також активно практикуватися – здійснювати проекти для радіо, телебачення, друкованих ЗМІ та в інтернеті", - уточнює викладач. International Media Studies - це унікальна можливість не лише здобути міжнародний досвід, але й завести корисні знайомства, які зможуть стати в пригоді в майбутньому.

Вартість повного курсу навчання в магістратурі International Media Studies (4 семестри) становить 6000 євро. Для покриття цих витрат Академія Deutsche Welle надає гранти двох видів: часткова стипендія, призначена винятково для оплати навчання, власникам повної стипендії вистачить коштів ще й на проживання. Цього року Академія Deutsche Welle отримала понад 700 заявок на участь у програмі IMS. Близько тридцяти з них надіслали претенденти з Росії, Білорусії та України. Прийом документів на наступний навчальний рік закінчується 30 квітня 2011 року.

Джерело: http://www.dw-world.de


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.