Храми на місці сміттєзвалища Автор: lesya · Опубліковано: 21.09.2010 11:53 · Розділ: Події у світі

На півночі Перу археологи виявили руїни двох старовинних храмів, вік яких сягає більше чотирьох тисяч років. На місці знахідки до недавнього часу було сміттєзвалище. Розпочавши розкопки, вчені разом із місцевими мешканцями, що виявили бажання допомогти групі археологів, майже одразу віднайшли рештки стін, збудованих з гігантських каменів, вагою до 200 кілограмів.

Людські скелети, виявлені в приміщеннях обох храмів, вказують на те, що протягом восьми сотень років, в час, коли споруди ще не були занедбані, тут проводилися обряди жертвопринесення.

За попередніми даними храми належать до культури Бракаморос. Під цією назвою ввійшла в історію об'єднання декількох племінних груп, що заселяли частину території сучасних перуанських регіонів Кахамарка Амасонаса та провінції Самора-Чінчіпе, розташованої в сусідньому Еквадорі.

а ось це - храм Сонця народів Мохе
а ось це - храм Сонця народів Мохе

Нагадаємо, нещодавно повідомлялося, що в Східній дельті Нілу в Єгипті австрійські археологи виявили підземне місто, яке в давнину носило назву Аваріс і було столицею азіатських кочівників гіксосів, що частково завоювали Єгипет у XVII столітті до нашої ери.

Джерело: korrespondent.net


Інші новини розділу