Програма Kaspersky Internet Security 2011 отримала найвищу нагороду Автор: lesya · Опубліковано: 21.09.2010 11:13 · Розділ: Нові технології

«Лабораторія Касперського» повідомляє, що авторитетний інформаційно-аналітичний портал з питань інформаційної безпеки Anti-Malware присудив програмі Kaspersky Internet Security 2011 нагороду Platinum Self-Protection Award.

Відомий ресурс Anti-Malware.ru у вересні провів комплексне тестування двадцяти найбільш популярних антивірусних продуктів на самозахист від шкідливих програм. Програмне рішення Kaspersky Internet Security 2011 успішно пройшло всі випробування, набравши 100 балів зі 100 можливих, та заслужено отримало вищу нагороду - Platinum Self-Protection Award.

новий варіант Касперського захистить ваш компютер
новий варіант Касперського захистить ваш компютер

Тестування проводилося в операційних системах Windows XP SP3 і Windows 7. Рівень самозахисту антивірусів перевірявся за допомогою спеціально підготовлених утиліт, що імітують різні види атак: зміну дозволів на доступ до файлів і ключів реєстру, видалення антивірусних баз і значущих ключів реєстру, модифікацію або видалення модулів, процесів та коду, завершення процесів, а також модифікацію і розвантаження драйверів.

Атака на антивірусний продукт - один з найпоширеніших методів, якими кіберзлочинці користуються для отримання доступу до ресурсів зараженого комп'ютера. В зв’язку з цим розробники програми приділяють велику увагу захисту власного продукту від різноманітних шкідливих кодів. Водночас керівник управління продуктового маркетингу «Лабораторії Касперського» Дмитро Устюжанін підкреслює, що почесна нагорода Platinum Self-Protection Award, присуджена Kaspersky Internet Security 2011 фахівцями Anti-Malware, підтверджує високий рівень самозахисту програмних рішень компанії, та як наслідок, інформаційну безпеку її користувачів.

Джерело: news.km.ru


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.