Експерти "забракували" чай марки "Ліптон" Автор: lesya · Опубліковано: 20.09.2010 08:30 · Розділ: Цікаві факти

Отримавши величезну кількість претензій та незадовільних відгуків з приводу низької якості товарів канадської фірми, що займається виробництвом сухого імбирного елю та газованого напою, виготовленого із зеленого чаю компанії «Ліптон», Федеральні органи контролю якості виробництва харчових продуктів і медикаментів провели розслідування, в процесі якого виявили, що вироби не відповідають зазначеним на етикетках властивостям.

Приміром, чай не містить живильних речовин, що володіють антиоксидантними властивостями, тому не призначений для профілактики та терапії різноманітних захворювань. Всупереч написам на упаковці чай компанії «Ліптон» не знижує рівень так званого «поганого» холестерину. Таким чином, схожі необґрунтовані науково маркування вводять в оману споживачів, а в деяких випадках можуть стати причиною несприятливих епізодів, пов’язаних зі здоров'ям.

написи на упаковці далеко не завжди відповідають дійсності
написи на упаковці далеко не завжди відповідають дійсності

Зазначимо також, що FDA схвалює продукцію лише в разі достовірного підтвердження здатності товару запобігти чи вилікувати певне захворювання. Значна частина харчових підприємств свідомо перебільшують переваги товарів власного виробництва з метою залучення нових споживачів та підвищення прибутків (про це повідомив головний представник організації доктор Пеппер Шаппле). Таким чином, компанії не дотримуються правил виробництва й маркетингу. Навіть якщо пояснювальна інформація не є юридично обов'язковою, Агентство має право довести справу до суду у випадку ігнорування компаніями приписів про внесення поправок.

Джерело: Raut.ru


Інші новини розділу