Поштові голуби - конкуренція Інтернету?.. Автор: lesya · Опубліковано: 20.09.2010 10:19 · Розділ: Цікаві факти

Результати експерименту, проведеного в Англії, виявили, що поштові голуби здатні передавати інформацію оперативніше, ніж Інтернет. Так, птахи в процесі дослідження доставили флеш-накопичувачі на заплановану відстань (близько 193 км) швидше, ніж користувачі завантажили з Мережі 300-мегабайтний відеоролик.

Десять голубів стартували з-під Йоркшира та подолали відстань у 120 миль, доставивши USB-накопичувачі до місця призначення. The Daily Telegraph стверджує, що птахи виконали завдання, витративши на це трохи більше години.

Одночасно з початком польоту експериментатори приступили до завантаження з інтернету відеоролика тривалістю п'ять хвилин і розміром 300 Мбайт. До того часу, коли голуби досягли пункту призначення, ролик був завантажений лише на 24%.

Організатори експерименту мали на меті продемонструвати те, що широкосмуговий доступ в деяких районах Великобританії все ще занадто повільний.

Дослідження Бі-бі-сі в 2009 році показало, що близько трьох мільйонів домогосподарств Великобританії мають доступ до інтернету зі швидкістю нижче 2 Мбіт / с. До 2015 року уряд планує забезпечити кожну оселю каналом з мінімальною швидкістю доступу до інтернету 2 Мбіт / с.

Джерело: news.open.by


Інші новини розділу