Хижачка Багамських островів Автор: lesya · Опубліковано: 17.09.2010 15:34 · Розділ: Події у світі

Неподалік Багамських островів вдалося спіймати акулу, в шлунку якої знайдено останки людини.

Акулу виловили ще на початку місяця, але особу чоловіка змогли встановити лише зараз. Поліція повідомляє, що дактилоскопічні відбитки тіла збігаються з відбитками Джадсона Ньютона, який зник наприкінці серпня.

Рибалка, якому пощастило спіймати хижачку, розповів, що, витягуючи акулу з води, побмітив у величезній пащі частину людської ноги.

Згодом, уже на березі, було проведено розтин тіла хижачки, в процесі якого знайдено руки, торс та права нога потерпілого. На сьогоднішній день проводяться офіційні ДНК-тести останків.

Всередині акули було знайдено залишки тіла людини
Всередині акули було знайдено залишки тіла людини

29 серпня Джадсон Ньютон разом з друзями відпочивав на моторному човні в районі Багамських островів. Несподівано мотор зламався і Ньютон з приятелем вирішили дістатися берега вплав з метою викликати допомогу. Більше чоловіків ніхто не бачив. Решту троє осіб рятувальники знайшли в човні.

Семьюель Вудсайт, один із друзів померлого, розповідає, що Ньютон був відмінним плавцем. Джадсон також був завзятим рибалкою та їздив на риболовлю чи не кожних вихідних.

Видання Talks.su відзначає, що остання частина кіноепопеї "Щелепи" знімалася саме тут, поблизу Багамських островів, в місці, де й відбулася трагедія.

Джерело: www.talks.su


Інші новини розділу