Емінем та його згубна пристрасть Автор: lesya · Опубліковано: 17.09.2010 14:35 · Розділ: Музика

Відомий реппер Емінем відверто розповів про згубний вплив наркотиків на його особистість та процес творчості, а також про те, як, звільнившись від залежності, йому довелося починати все з початку. Найважчим виявилося наново навчитися читати реп.

Співак зізнався, що все почалося з кодеїнових таблеток - вікодину - тих самих, які з таким задоволенням вживає головний персонаж відомого серіалу "Доктор Хаус".

"Я вперше спробував вікодин, коли мені було 24 або 25. Я був у захваті від усіх без винятку препаратів, що містили кодеїн. Так, на початку все видавалося надто простим та легким. В мене не було достатньої кількості грошей, щоб по- справжньому підсісти на наркотики," - згадує 37-річний виконавець.

кодеїн - наркотичний препарат зі знеболювальним ефектом
кодеїн - наркотичний препарат зі знеболювальним ефектом

"Коли ж моя кар'єра стрімко почала набирати обертів, натовпи шанувальників побільшали, а життя в свою чергу стало динамічнішим, я почав тягнутися до цього лайна дедалі частіше, з головою занурюючись в площину безвиході наркозалежного існування. Я вживав наркотики, щоб заспокоїти нерви, найчастіше це були снодійні пігулки," - розповів Емінем кореспонденту газети New York Post.

"Наркотики душили мене - вони зупинили мій мозок. .. Не знаю, на той момент мені здавалося, що я добре контролюю роботу клітин мого мозку, насправді ж я не міг думати, - зізнався Емінем. - Наркотики зробили мене ледачим, я перестав писати.”

Визначну роль у порятунку Емінема від наркозалежності зіграв Елтон Джон, який свого часу пройшов через таке ж випробування. Заради дружби з сером Елтоном реппер навіть змінив свої погляди на гомосексуалістів.

Джерело: mignews.com


Інші новини розділу