Вчені шукають "сестру" Землі Автор: lesya · Опубліковано: 17.09.2010 10:15 · Розділ: Наука

За словами астрономів, що роками займаються вивченням космічного простору та пошуком інших, паралельних осередків існування, вода - джерело життя не лише нашої планети, а й багатьох інших. В такому контексті важливого значення набуває виявлення в інших світах океанів та річок, що свідчитиме про ймовірність виникнення життя не лише на Землі. У 2014 році в США запустять новий телескоп, робота якого спрямовуватиметься на пошук води у Всесвіті.

Вчені переконані, що завдяки новому пристрою їм вдасться побачити характерний для водної поверхні блиск на інших планетах. В новому науковому дослідженні астрономів, результати якого були нещодавно опубліковані авторитетним виданням Astrophysical Journal Letters вчений Тайлер Робінсон висловив надію що унікальний телескоп дозволить віднайти «сестру» Землі, на якій, можливо, також є життя.

За словами Робінсона, вчені вже визначили групу планет, які за розмірами й структурою найбільше нагадують Землю, тому саме в ту частину космічного простору, де вони, ці планети, розташовані, й буде скерований телескоп.

Основною метою астрономів є пошук нової Землі, планети, яка була б найбільше схожа на нашу. Наявність океану, на думку вчених, стане яскравим свідченням того, що життя на знайденій планеті розвивалося за земним сценарієм.

До речі, нова технологія пошуку блиску водних просторів вже використовувалася дослідниками раніше – в процесі вивення супутника Сатурна.

Джерело: news.rin.ru


Інші новини розділу

 • Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини

  Вчені навчилися передбачати рівень інтелекту людини · Jane Holiday · 04.07.2017 11:31

  Люди водночас люблять та ненавидять те, як швидко змінюється та упорядковується цей світ. Ця напруга відчувалася завжди, і нерідко ставала предметом для роздумів. Але тепер, коли вчені можуть створювати карти людського мозку, передбачувати інтелектуальні здібності не складає жодних труднощів.


 • Поради для швидкого написання «диплому»

  Поради для швидкого написання «диплому» · Anastasia · 07.12.2016 18:07

  На сьогоднішній день існує безліч лайфхаків, які допомагають швидко написати наукові роботи. В залежності від зайнятості та розумових здібностей студента написання робіт може забирати певну кількість часу. Перш за все, варто оцінити свої можливості і поставити певну ціль.


 • Вчені назвали найбільший вулкан у світі

  Вчені назвали найбільший вулкан у світі · Марина Левицкая · 25.12.2015 11:08

  Вулкани в усі часи приваблювали людей своєю могутністю та красою. Виверження вулкану – це неймовірне та незабутнє явище.


 • Чи може закінчитись пам'ять?

  Чи може закінчитись пам'ять? · Марина Левицкая · 02.12.2015 11:57

  Важко переоцінити роль пам'яті в житті людини. Вона допомагає засвоювати нові знання про навколишній світ і самого себе. Завдяки пам'яті людина набуває нові вміння та навички, тому це справжній подарунок долі. В повсякденному житті пам'ять допомагає правильно організувати свій час чи знайти потрібну річ.


 • Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус

  Бездумне освоєння Арктики може розбудити смертельний вірус · Марина Левицкая · 09.11.2015 11:08

  Науковці із Росії та Франції заявили про те, що вони виявили в сибірській вічній мерзлоті страшний гігантський вірус. Дослідники припускають, що йому близько 30 тисяч років. Він має назву Mollivirussibericum, що з латинської перекладається, як м'який сибірський вірус. Вчені вважають, що такі віруси дуже небезпечні для людини. Вони здатні виживати в будь-яких умовах на протязі досить довгого часу. Люди бездумно освоюють Арктику і тому ризикують розбудити це страшний вірус.