Космічна екскурсія стає реальністю Автор: lesya · Опубліковано: 17.09.2010 09:34 · Розділ: Техніка

Компанія Boeing повідомила про укладання угоди з американською фірмою Space Adventures, що забезпечує спільну діяльність названих компаній в процесі організації космічних подорожей для туристів

Згідно із заявою компанії, Space Adventures займатиметься маркетингом пасажирських квитків для комерційних рейсів на борту зорельоту Boeing Crew Space Transportation-100, сконструйованого з метою здійснення польотів на Міжнародну космічну станцію та співробітництва з іншими приватними космічними станціями майбутнього.

Квитки продаватимуться приватним особам, індивідуальним компаніям та багатьом іншим американським федеральним агентствам, окрім NASA.

На сьогоднішній день ще не встановлена остаточна вартість одного місця в салоні апарату Boeing, проте відомо, що вона конкурентоспроможна в зіставленні з ціновою пропозицією польотів на російському космічному апараті “Союз”.

на схожому апараті незабаром можна буде відвідати Космос
на схожому апараті незабаром можна буде відвідати Космос

Space Adventures раніше вже встигла взяти участь в організації польотів семи осіб на МКС. Останній подорож космічного туриста на МКС відбулася в жовтні 2009 року. Політ канадського мільярдера Гі Лаліберте коштував близько 40 мільйонів доларів. Разом з тим за даними агентства Рейтер, на сьогоднішній день американське космічне агентство НАСА сплачує близько 51 мільйона доларів російському представництву за одне вільне місце для польоту на "Союзі". У 2013 році ціна може зрости до 56 мільйонів доларів, зауважують спеціалісти.

CST-100 являє собою багаторазовий космічний апарат - капсулу, здатну перевозити семеро осіб, здійснюючи разом з тим орбітальні польоти.

Нагадаємо, що минулого року компанія Virgin Galactic вперше продемонструвала публіці корабель для космічних туристів під назвою SpaceShipTwo.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники

  Топ 10 цікавих фактів про механічні годинники · Jane Holiday · 13.07.2017 11:39

  Механічний годинник – винахід минулого, який досі захоплює та вражає. Рідко можна зустріти людей, які не мріяли б придбати оригінальний механічний годинник, адже це прикраса, яка може стати родинною цінністю та переходити з покоління в покоління. Придбати оригінальний механічний годинник, який прослужить не лише вам, а й наступним поколінням, можна за посиланням http://www.timestyle.com.ua. Пропонуємо вам декілька цікавих фактів про механічні годинники, які не зустрінеш в офіційних джерелах.


 • Технології та люди - опора сучасного світу

  Технології та люди - опора сучасного світу · Jane Holiday · 16.05.2017 10:04

  Життя сучасних людей спливає в такому невгамовному ритмі,що ми справді не встигаємо насолодитися усіма прекрасними моментами. Хто як не студенти розуміють, що таке швидкоплинність часу? Молоді люди завжди спішать жити, хочуть усе встигнути.


 • Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам

  Інфрачервоний нагрівач для клавіатури не дасть замерзнути вашим рукам · kseniya_www · 28.03.2017 15:47

  Деякі виробники ноутбуків, і зокрема Asus, спеціально роблять підігрів робочої поверхні навколо тачпада, щоб користувачеві було комфортно працювати.


 • Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії

  Правила що збережуть техніку при вимкненні електроенергії · Anastasia · 02.02.2017 17:53

  Останнім часом на території нашої держави почастішали перебої постачання електроенергії, що може призвести до поломок побутової техніки та гаджетів, які підключені до мережі. Основну небезпеку спричинює не зникнення електрики, а скачки напруги, що виникають, коли мережа з’являється знову.


 • Інтер’єр балкону

  Інтер’єр балкону · Anastasia · 12.12.2016 19:29

  Квартирне питання – одне із найбільш важливих у нашому житті. Дизайнери пропонують безліч варіантів облаштування житла на будь-який смак. Для збільшення простору та через брак робочого місця все частіше із балконів реорганізовують ложі та самостійні кімнати, які можна комфортно, а головне функціонально оздобити.