Від пива до... раку Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2010 14:46 · Розділ: Краса і здоров'я

Вчені з'ясували, що шанувальники та шанувальниці пива в кілька разів частіше страждають онкологічними захворюваннями травної системи. Відомо, що вживання цього хмільного напою у великих кількостях призводить до утворення так званого пивного живота. В результаті дослідження, проведеного фахівцями, виявилося, що кожен зайвий сантиметр в районі талії підвищує ризик виникнення смертельно небезпечної хвороби на 3%. Окрім того, нещодавно стало відомо, що на схильність до захворювання впливає зайва вага.

Експерти відзначають цікавий факт: навіть якщо вага людини знаходиться в межах норми, однак в районі живота спостерігається опуклість чи складки, ймовірність появи раку грудей значно зростає.Окрім того, лише у Великобританії за минулий рік було зафіксовано більше 2700 випадків пухлин кишечника. В зв’язку з цим вчені зайвий раз підкреслюють важливість збереження стрункості, водночас не рекомендуючи занадто захоплюватися стрімкою втратою ваги. Важливим тут є насамперед те, де саме відкладаються зайві кілограми.

На думку члена Всесвітнього фонду дослідження онкопатологій професора Мартіна Уайзмана, контроль власної ваги займає друге місце в програмі профілактики злоякісних захворювань, поступаючись лише відмові від куріння. На даний час проводяться додаткові дослідження, спрямовані на з'ясування причин і механізмів відкладення жиру власне в області талії та визначення способів запобігання цьому явищу. Разом з тим вчені намагаються розробити методи швидкого та ефективного усунення шкідливих недоліків фігури.

Джерело: Raut.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.