Новий байк фірми Honda Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2010 09:47 · Розділ: Авто-мото

Японська компанія Honda незабаром представить на огляд публіки мотоцикл класу Dual-Sport, який стане безпосереднім конкурентом Ducati Multistrada і BMW R1200GS – своєрідного законодавця мод в даній площині ринку.

Непрямим підтвердженням розробок схожої моделі є той факт, що компанія Honda нещодавно зарезервувала права відразу на дві торгові марки: V4X і Crossrunner. Аналітики припускають, що обидва позначення можуть бути використані в процесі створення назви нового байку класу Dual-Sport.

Дискусії та суперечки експертів сфокусувалися навколо того, яка модель ляже в основу створення новинки. На думку деяких джерел японський мотоцикл буде сконструйований на базі вже існуючого сьогодні VFR1200, однак цей апарат занадто важкий для Dual-Sport, адже його вага становить близько 267 кг.

Honda VFR1200
Honda VFR1200

Ймовірніше, новий байк буде створено практично "з чистого аркуша" - в якості заміни моделі Varadero. Інформацію про існування подібної розробки рік тому підтвердили інсайдери самої корпорації Honda. Однак за умов достовірності цього припущення відповідні роботи зі створення нової моделі проводяться дуже повільно.

Японське видання Visordown News вважає вкрай малоймовірною появу V4X в 2011 році. Скоріше за все, модель дебютує на початку 2012-го, та й то спершу як концепт. Така маніпуляція зумовлена потребою компанії більш-менш точно оцінити реакцію покупців на мотоцикл Honda подібного класу.

Джерело: www.kolesa.ru


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.