Позбавитися вугрів легко Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2010 09:27 · Розділ: Краса і здоров'я

Вугрі вважаються косметичним дефектом шкіри не лише в період загострення хвороби, але й після одужання, адже на їхньому місці можуть залишитися помітні рубці та пігментні плями. Щоб цього не сталося, потрібно вчасно розпочати лікування недоліків. Доцільним буде звернення до косметолога, адже більшість салонів оснащена сучасним обладнанням, завдяки використанню якого вугрі з обличчя зникають швидко та безслідно.

Комплексні та індивідуальні методи боротьби з вугрями ретельно добираються косметологами з урахуванням особливостей кожного пацієнта. Паралельно із загальним лікуванням та оздоровленням організму, уражені ділянки шкіри обробляються лазером. Світловий потік відповідного спектру спрямовується не лише на ділянки шкіри з вугревим висипанням, а й на інші, здорові, з метою профілактики утворення нових недоліків. Під впливом лазера відбувається злипання вивідних шляхів уражених сальних залоз, які в кінцевому результаті розсмоктуються.

спеціалісти допоможуть зробити шкіру бездоганною
спеціалісти допоможуть зробити шкіру бездоганною

В цілому помітний бактерицидний та підсушуючий вплив на шкіру, пори якої значно звужуються, а здорові сальні залози суттєво знижують рівень виробництва шкірного сала, що, в свою чергу, помітно зменшує ризик утворення нових вугрів і прищів. В процесі лазерного лікування покращується мікроциркуляція крові, що сприяє швидкому загоюванню ураженої шкіри, а за рахунок стимулювання виробництва колагену на місцях колишніх висипань не залишається глибоких рубців.

Ефект проведення процедури помітний вже наступного дня. Для закріплення досягнутого результату та профілактики рецидивів вугрової хвороби, косметологи підберуть необхідні вам засоби для зовнішнього застосування. Останнім етапом лазерного лікування, який забезпечить остаточне вирівнювання поверхні шкіри та надасть їй бездоганного зовнішнього вигляду, стане проведення легкого пілінгу.

Джерело: newsland.ru


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.