На озброєнні армій з'явиться гусеничний скейтборд Автор: lesya · Опубліковано: 16.09.2010 09:08 · Розділ: Нові технології

В недалекому майбутньому на озброєнні армій світу може з'явитися незвичайний транспортний засіб - одномісний гусеничний скейтборд, що дозволяє швидко пересуватися по полю бою та займати найоптимальнішу вогневу позицію. Розробники підкреслюють, що незвичайний самохід може бути адаптованим в залежності від ситуації до будь-яких потреб військових. Вони також передбачили та забезпечили можливість встановлення кулемету та інших видів стрілецької зброї, що перетворить винахід у відмінний засіб для блискавичної атаки.

Незвичайний транспортний засіб під назвою DTV Shredder канадської фірми BOG Werks займає проміжну ланку між міні-танком та скейтбордом. В його основі – сталева платформа з гусеницями та довга кермова щогла, яка дозволяє водієві утримувати апарат у вертикальному положенні. DTV Shredder може їздити на будь-якій поверхні, долаючи водночас невеликі перешкоди. Завдяки низькому центру ваги у взаємодії з високою швидкістю персональна машина солдата ідеально підходить для розвідки та евакуації поранених з поля бою.

Компактний DTV Shredder
Компактний DTV Shredder

Пристрій укомплектований двигуном Honda 200cc потужністю 15 к.с., який дозволяє розвивати швидкість близько 48 км / год. Гусеничний скейтборд вдало долає схили під кутом 40 градусів, може взяти на буксир невеликий причеп та перевозити в загальному обсязі вагу до 544 кг.

Концепт DTV Shredder був продемонстрований на виставці військової техніки в Детройті. Автором його є студент Массачусетського технологічного інституту, який уже встиг прославитися створенням двоколісного електроциклу Uno.

Відзначимо, що американські вчені та співробітники національної федерації сліпих США (НФС) розробляють автомобіль для людей з повною відсутністю зору. Першу модель такого автомобіля планується представити вже наступного року. За словами вчених, модель буде оснащена спеціальними технологіями, які забезпечать можливість незрячим людям керувати автомобілем без сторонньої допомоги.

Джерело: newsru.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.