Оновлена версія блогерського сайту Twitter Автор: lesya · Опубліковано: 15.09.2010 12:17 · Розділ: Нові технології

Сьогодні, 15 вересня, сервісний центр мікроблогів Twitter запропонував оновлену версію власного сайту. Корекція дизайну передбачає насамперед зміну розташування деяких традиційних розділів у взаємозв’язку із введенням новинок.

Основні нововведення торкнулися стрічки повідомлень користувача. Тепер над нею розташовуються клавіші пошуку (Searches), списків передоплати (Lists), а також ретвітів (Retweets) та нагадувань (Mentions).

Саму ж стрічку творці програми доповнили механізмом нескінченного прокручування, який позбавить користувачів сайту Twitter необхідності використання клавіші More для ретельного огляду додаткових записів.

Під час натискання на відповідний запис у Twitter в правій частині екрану користувача з'являється окрема контекстна панель, яка, залежно від змісту запису, відображає ретвіти цього повідомлення, інші записи користувача, який залишив його до моменту вашого входження на сайт, або, наприклад, карта місцевості, що дозволяє визначити, звідки він (запис) був відправлений.

Творці оновленої версії Twitterа велику увагу приділили покращенню перегляду відеороликів і фотографій, посилання на які додаються в повідомленні. Завдяки цьому на сайті з’явилася можливість перегляду відео з YouTube, Vimeo, Ustream і Justin.tv. Також Twitter може показувати фотографії з Flickr сервісу, TwitPic та інших ресурсів.

В блозі сайту підкреслюється, що оновлена версія Twitter стане доступною користувачам протягом кількох тижнів. Спершу в охочих з’явиться можливість перемикатися з нової версії Twitter на стару, а в найближчому майбутньому на новий сайт переведуться всі без винятку користувачі.

Нагадаємо, що Twitter є найпопулярнішим блогерських ресурсом у світі. На початку вересня його аудиторія перевищила 145 мільйонів користувачів.

Джерело: http://korrespondent.net


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.