П'єр Рішар виступить в Україні Автор: lesya · Опубліковано: 15.09.2010 08:52 · Розділ: Культура

14 вересня до Києва прилетів відомий французький комедійний актор П'єр Рішар, який планує виступити в столиці з трьома різнотематичними виставами. Прем’єри відбудуться 15, 16 та 17 вересня в театрі ім. Івана Франка.

Організаторами туру планувалося, що поряд з великим коміком публіка матиме можливість оцінити виступ його старшого сина, контрабасиста Крістофера, який, однак, не зміг приїхати через погане самопочуття. Натомість на сцені актор з'явиться в товаристві свого брата, саксофоніста Олів'є. Разом з Рішаром Київ відвідають ще п'ятеро французів: його молодший син, режисер постановки Крістоф Дютрон і три техніка. Всі вони оселяться в готелі «Опера».

Виступивши в столиці з трьома виставами, у вільний час П'єр Рішар планує, прогулюючись містом, безпосередньо ознайомитися з найціннішими пам’ятками київської історії, культури та архітектури. Організатори гастролей продемонструють актору Володимирський та Михайлівський собори, Андріївську церкву, Софіївський майдан, Золоті ворота та, безумовно, центр столиці. В одному з ресторанів, розташованих в центрі Києва, П'єра забезпечать якісними обідами та вечерями. Зазначимо, що заклад майже завжди переповнений відвідувачами, й хоча на момент візиту до ресторану відомого французького артиста не передбачається закриття, власники та персонал закладу, як, зрештою, й організатори гастролей, забезпечать знаменитості затишний та повноцінний відпочинок. В меню будуть страви як європейської, так і української кухні. З Києва Рішар прибуде з виставою до Одеси, після чого прямуватиме до Москви, де на 20 та 21 вересня в нього заплановані гастролі.

Джерело: http://www.wnd.su


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?