Порятунок чилійських гірників затримується Автор: lesya · Опубліковано: 14.09.2010 08:37 · Розділ: Життя

Роботи з порятунку 33-ох чилійських гірників, ув’язнених в шахті, були зупинені зупинені несподіваною поломкою буру, - повідомляє The Daily Mail. Уламок інструмента залишився в тунелі; рятувальники намагаються його витягти, однак не виключено, що доведеться наново розпочати буріння в іншому місці.

Міністр гірничовидобувної промисловості Чилі Лоренс Голборн (Laurence Golborne) заявив, що затримку з бурінням передбачали заздалегідь, тому її вплив на терміни роботи з визволення шахтарів незначний. Він також підтвердив, що не вдасться продовжити буріння до тих пір, поки уламки, які знаходяться на глибині 268 метрів під землею, не витягнуть.

ось фото увязнених під землею гірників
ось фото увязнених під землею гірників

Зламаний бур працював у режимі так званого «плану B», згідно з яким спочатку планувалося просвердлити отвір діаметром 30 сантиметрів, а потім розширити його до 66 сантиметрів. Роботи згідно з «планом A», що передбачає використання меншого буру тривають. Орім того, рятувальники готуються до старту «плану C», за яким для порятунку шахтарів використовуватиметься гігантський бур, призначений для створення нафтових свердловин.

Нагадаємо, що шахтарі виявилися заблокованими в шахті Сан-Хосе на глибині 700 метрів після аварії 5 серпня. Згодом гірників почали забезпечувати електроенергією та товарами першої необхідності. Шахтарям також надають психологічну допомогу. Після встановлення в шахті систем вентиляції гірникам дозволили палити. Очікується, що операція з порятунку займе щонайменше декілька місяців.

Джерело: http://www.sitv.ru/


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.