Безкоштовний антивірусний сканер від Dr.WEB CureIt! Автор: lesya · Опубліковано: 14.09.2010 09:22 · Розділ: Нові технології

Компанія Доктор Веб випустила нову версію Dr.WEB CureIt! – безкоштовної (для персонального використання) антивірусної утиліти на основі сканера Dr.WEB, яка швидко та ефективно перевіряє та в разі потреби, доводить до ладу комп'ютери з операційними системами MS Windows 2000/XP / 2003/Vista/7 без установки антивіруса Dr.WEB.

Dr.WEB CureIt! автоматично визначає мову операційної системи (у випадку, якщо локальна мова не підтримується, встановлюється англійська мова). На сьогоднішній день утиліта доступна російською, англійською, українською, арабською, вірменською, білоруською, німецькою, польською та багатьма іншими мовами. Утиліта містить найостанніший набір доповнень вірусної бази Dr.WEB і оновлюється по декілька разів на годину.

безкоштовна утилітапочистить ваш комп\'ютер
безкоштовна утилітапочистить ваш комп\'ютер

Dr.WEB CureIt! визначає і видаляє вірусні програми різних видів. Для використання утиліти достатньо завантажити Dr.WEB CureIt!, підтвердити запуск перевірки та дочекатися результатів сканування пам'яті комп'ютера і файлів автозапуску. В разі необхідності просканувати жорсткі диски комп'ютера, виділіть в центральному вікні сканера об'єкти для перевірки і натисніть кнопку "Почати перевірку" у правому нижньому куті вікна сканера.

Під час запуску утиліти в командному рядку можна вказувати параметри для сканера, тобто задавати конкретні об'єкти для перевірки. Після сканування заражені файли будуть вилікувані, а невиліковні - переміщені в карантин. По закінченню перевірки залишаються доступні файли звіту і, власне, карантин.

Dr.WEB CureIt! може очистити систему один раз, однак програма не годиться для постійного захисту комп'ютера від вірусів. Утиліта на сайті містить найостанніші вірусні бази Dr.WEB, але в неї не входить модуль їх автоматичного оновлення. Набір вірусних баз в комплекті утиліти Dr.WEB CureIt! актуальний лише до появи нового доповнення (як правило, доповнення вірусних баз Dr.WEB випускаються двічі на годину).

Для того, щоб просканувати комп'ютер утилітою Dr.WEB CureIt! наступного разу, використовуючи найновіші вірусні бази, необхідно знову завантажити Dr.WEB CureIt!.

Джерело: http://www.ixbt.com


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.